-
Natalia Kukulska z córeczką w identycznych stylizacjach. Internauci: Laurka wygląda jak pani z czasów "Puszka Okruszka". Mają rację!
Natalia Kukulska wybrała się z córką na jesienny spacer. Internauci wrócili wspomnieniami do dawnych lat, ponieważ mała Laura wygląda niemal identycznie, jak jej znana mama.
-
Ewelina Flinta pojawiła się w "Dzień dobry TVN". Poznalibyście ją na ulicy?
Ewelina Flinta zapowiadała się na dużą gwiazdę. Niestety po serii sukcesów zrobiło się o niej znacznie ciszej.
-
Eurowizja Junior. Pokonała Marinę Łuczenko i pierwsza reprezentowała Polskę w konkursie. Co dziś słychać u Kasi Żurawik?
Kasia Żurawik była pierwszą reprezentantką Polski na Eurowizji Junior. Wygrała krajowe preselekcje, pokonując między innymi Marinę Łuczenko. Niestety, jej występ nie przypadł do gustu Europejczykom. Co dziś słychać u wykonawczyni piosenki "Coś mni...
-
Cezary Pazura biega po dworze w samych bokserkach. Żona Edyta pozwoliła sobie na lubieżny żart
Cezary Pazura pracuje na planie nowej produkcji. Pokazał się w bieliźnie, a fani chwalą jego formę.
-
Horoskop dzienny - 29 listopada [Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby]
Horoskop dzienny 29 listopada. Co wyczytasz dzisiaj z gwiazd? Jaki czeka Cię los? Sprawdź koniecznie, co Cię czeka i przygotuj się na różne ewentualności.
-
"The Voice of Poland". Poznaliśmy finalistów!
Za nami półfinałowy odcinek "The Voice of Poland". Z każdej drużyny o miejsce w finale walczyło dwóch uczestników. Znamy finalistów programu.
-
"The Voice of Poland". Edyta Górniak pożegnała faworytkę ze swojej drużyny. Nie obyło się bez nawiązania do "trudnych czasów"
"The Voice of Poland". Edyta Górniak musiała pożegnać jedną z uczestniczek ze swojej drużyny. W swojej przemowie gwiazda nawiązała do pandemii koronawirusa. Przyznała, że brakuje jej... przytulania na planie.
-
In-Grid, Danzel, Kate Ryan - polscy fani kiedyś ich uwielbiali. Jak wyglądają dzisiaj?
Kate Ryan, Garou, Danzel - te nazwiska jeszcze 10 lat temu wzbudzały wśród Polaków ogromne emocje. Zobaczcie zagranicznych artystów, którzy ponad dekadę temu robili karierę w Polsce. Bardzo się zmienili?
-
Marika przełamała wstyd i rozpoczęła publiczne poszukiwanie pracy. "Nie gwiazdorzę". Pochwaliła się wykształceniem
Marika pokonała wstyd. Artystka opublikowała ogłoszenie. Poszukuje pracy.
-
Renée Zellweger o bolesnych plotkach dotyczących jej wyglądu. "Mówili przy mnie: ale te gwiazdy są głupie, zwłaszcza ta Zellweger"
Renée Zellweger dopiero po latach odniosła się do bolesnych plotek o swoim wyglądzie i sytuacji, która na zawsze zostanie w jej pamięci.
-
Naturalna Agnieszka Włodarczyk zrobiła sobie selfie z partnerem. Fani od razu zwrócili uwagę na podobieństwo zakochanych
Agnieszka Włodarczyk jest zakochana! Urocze zdjęcie i podpis dowodzą, że już dawno nie była tak szczęśliwa.
-
Marcin Mroczek pokazał zdjęcie z synami. Ależ wyrośli! Przy okazji podzielił się szczerym wyznaniem na temat rodzicielstwa
Marcin Mroczek spełnia się w roli ojca. Opublikował zdjęcie z synami. Są naprawdę uroczymi chłopcami. Bardzo podobni do taty.
-
Strajk Kobiet. Dawid Podsiadło, Robert Makłowicz i spółka radzą mężczyznom, jak wspierać Polki. Filmik podbija sieć
Mężczyźni związani z kulturą i show-biznesem wzięli udział w filmiku "od facetów, dla facetów. Poradnik", który pojawił się na YouTube. W pięciominutowym materiale możemy usłyszeć rady, jakie mężczyźni dają mężczyznom w kontekście walki kobiet. W...
-
Eurowizja Junior to oczko w głowie Kurskiego. "To jego największy sukces jako prezesa i dowód potęgi TVP". Murem stoi za nim Kaczyński
Już w niedzielę wielki finał tegorocznej Eurowizji Junior, którego gospodarzem jest Polska i to drugi rok z rzędu. Niewzbudzający przed laty większych emocji konkurs po sukcesach Roksany Węgiel i Viki Gabor stał się jedną z najchętniej oglądanych...
-
Xavier Wiśniewski nagrał swoją pierwszą piosenkę. Sławny tata pogratulował mu i pokazał zdjęcia z dzieciństwa. Słodziak!
Michał Wiśniewski pokazał na Instagramie archiwalne zdjęcia syna oraz pogratulował Xavieremu wydania pierwszego singla. Piosenkarz ostrzegł go także przed pułapkami branży muzycznej.
-
Eurowizja Junior 2020. Posłuchaj wszystkich piosnek i zdecyduj, kto powinien wygrać
Finał Eurowizji Junior już w tę niedzielę. Polskę reprezentuje Ala Tracz. Zobacz występy innych uczestników i oceń, czy mamy szansę na wygraną!
-
Natalia Siwiec w prostych blond włosach do ramion. Fryzjer gwiazd zafundował jej metamorfozę
Łukasz Urbański znany jest z graficznych metamorfoz gwiazd. Tym razem zdecydował się zafundować Natalii Siwiec platynowy blond i grzywkę. Przemiana zaskakuje.
-
Barbara Kurdej-Szatan zdradziła, co dalej z jej rolą w "M jak miłość". Podjęła decyzję. Opowiedziała też o powrocie do formy
Barbara Kurdej-Szatan powoli przygotowuje się do powrotu na plan serialu "M jak miłość". Aktorka zdradziła, kiedy rozpoczną się zdjęcia do produkcji TVP oraz przyznała, że ma zamiar zacząć pracować nad swoją sylwetką.
-
Kayah świętuje 102. rocznicę przyznania kobietom praw do głosowania. Nawiązała do obecnej sytuacji Polek. "My też mówimy dosyć!"
Kayah na Instagramie zamieściła obszerny wpis na temat praw kobiet. Piosenkarka zrobiła to z okazji ważnej rocznicy.
-
Najmodniejsze modele kultowych butów Nike. Wygodne sneakersy, które będziesz nosić przez cały rok
Nike, obok Adidasa i New Balance, jest jedną z najpopularniejszych marek produkujących obuwie sportowe. Przez lata swojej działalności firma zyskała rzesze fanów na całym świecie. Wybrałyśmy kultowe modele Nike, w których będziesz chodzić przez ca...
-
Były sekretarz królowej krytykuje "The Crown". "Karol był zakochany w Dianie". Podważa autentyczność też innych wątków
Były sekretarz królowej Elżbiety II, Dickie Arbiter uważa, że wiele wątków z czwartego sezonu "The Crown" nie jest zgodnych z prawdą. Chodzi nie tylko o związek księżnej Diany i księcia Karola.
-
Eurowizja Junior 2020. Największa konkurencja Ali Tracz. To ich przede wszystkim musi pokonać
Ala Tracz podczas tegorocznego konkursu Eurowizji Junior ma aż trzy poważne konkurentki. To Hiszpania, Francja i Białoruś. Czy da sobie radę?
-
"Plotkersi". Agnieszka Kaczorowska: Mnie przeraża i martwi wszystko, co dzieje się w kraju. Nowy odcinek już w niedzielę
Tym razem pod ostrzałem naszych pytań znalazła się Agnieszka Kaczorowska. Tańcząca aktorka zabrała głos w sprawie kontrowersyjnych decyzji partii rządzącej ws. zaostrzenia ustawy aborcyjnej.
-
Krzysztof Jackowski ma kolejną wizję. Przewiduje wybory prezydenckie w 2025 roku. Sytuacja polityczna sporo się zmieni
Krzysztof Jackowski ma kolejną wizję. Tym razem jasnowidz skupił się na polskiej scenie politycznej i wyborach prezydenckich w 2025 roku. Już wie, kto nie ma w nich żadnych szans.
-
"Rolnik szuka żony". Ewelina w programie wyglądała bardzo naturalnie, teraz zaszalała z makijażem i fryzurą. "Pięknie"
"Rolnik szuka żony". Ewelina walczyła o serce Macieja, jednak ten podziękował jej za udział w programie. Na Instagramie zaprezentowała się z innej strony.
-
Uczestnik "Big Brothera" obrzydliwie wypowiadał się o ofiarach gwałtu. "Myjcie się dziewczyny...". Stracił wszystkie kontrakty
Wiktor Stadniczenko z drugiej edycji "Big Brothera" w obrzydliwy sposób wypowiedział się na temat ofiar gwałtu. Poza tym do sieci trafiły rozmowy z internautką, w których ją obrażał. Jego pracodawcy szybko zrezygnowali ze współpracy z nim.
-
Joanna Przetakiewicz wspomina swoje pierwsze spotkanie z Rinke. Chciała go wyswatać ze swoją koleżanką
Joanna Przetakiewicz i Rinke Rooyens w najnowszym wywiadzie, którego udzielili magazynowi "VIVA!" opowiedzieli o początkach swojej znajomości. Wtedy nic nie wskazywało na to, że pomiędzy tą dwójką zaiskrzy.
-
"Rolnik szuka żony". Dawid dodał nowy post, zareagowała Martyna. "Wystawiła cię, ale zdjęcie lajkuje". Zabrała głos
"Rolnik szuka żony" zbliża się do końca. Najwięcej przykrych momentów zdarzyło się na gospodarstwie Dawida, od którego wyjechały dwie kandydatki, a trzeciej podziękował za udział.
-
Hanna Lis miała zagrożoną ciążę. Wstrząsnęły nią słowa lekarza. "A może wyskrobiemy?"
Hanna Lis w jednym z wywiadów wróciła wspomnieniami do czasów zagrożonej ciąży. To, co usłyszała od lekarza podczas badania, do tej pory wywołuje u niej wielkie emocje.
-
Zygmunt Chajzer przeszedł operację. Jego syn udostępnił zdjęcie ze szpitala. Pacjent zwrócił się do pracowników medycznych
Zygmunt Chajzer przeszedł operację. Wszystko przebiegło pomyślnie, a na profilu Filipa Chajzera pojawiło się zdjęcie jego taty ze szpitala.
-
Anna Lewandowska w bluzie z sieciówki. "Śliczna". Wiemy, gdzie można ją kupić i w jakiej jest cenie
Anna Lewandowska dodała post, w którym podzieliła się kolejnym przepisem. Jednak uwagę fanek przykuła bluza, w jakiej pozuje. Okazuje się, że kupiła ją w sieciówce.
-
Eurowizja Junior 2020. Kto wygra? Jakie szanse ma Polska? Ala Tracz z miejscem na podium
Już w niedzielę, 29 listopada dowiemy się, kto wygra konkurs Eurowizja Junior 2020. W tym roku polską reprezentantką jest Ala Tracz, która zaprezentuje utwór "I'll Be standing". Ma szansę na zwycięstwo? Sprawdziliśmy.
-
Martyna Gliwińska chce się uwolnić od Jarosława Bieniuka? Media donoszą, że przyczyną jest jego nowa partnerka
Media donoszą, że Martyna Gliwińska chce się uwolnić od Jarosława Bieniuka. Były piłkarz od jakiegoś czasu jest w nowym związku, a matka jego syna Kazika z tego powodu ma planować przeprowadzkę.
-
Meghan Markle poroniła. Rodzina królewska miała zareagować na te smutne wieści. Książę Karol bardzo to przeżył
Jak donoszą zagraniczne media, książę Karol wspierał Meghan Markle i księcia Harry'ego w żałobie po utracie ich nienarodzonego dziecka.
-
Alicja Bachleda-Curuś podzieliła się szczęśliwą nowiną. Jej rodzina się powiększyła
Alicja Bachleda-Curuś poważnie myśli o powiększeniu rodziny. Marzy jej się córka. Teraz jednak podzieliła się inną szczęśliwą nowiną. Jej bratu urodził się syn.
-
Wojciech Jagielski oburzony działaniami rządu w czasie pandemii: Oni wszystko potrafią sp******ć. Mówił też o Górniak
Wojciech Jagielski udzielił wywiadu Michałowi Misiorkowi dla Plejady, w którym ocenił działania rządu w czasie pandemii.
-
Piotr Stramowski został bohaterem mema. Wrzucił go na Instagram i rozbawił fanów. Nie obyło się jednak bez politycznego sporu
Piotr Stramowski właśnie został bohaterem mema. Najwyraźniej grafika mu się spodobała, bo pochwalił się nią fanom.
-
Horoskop dzienny - 28 listopada [Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby]
Horoskop dzienny 28 listopada. Los może Cię zaskoczyć. Chcesz wiedzieć, czego się mniej więcej spodziewać? Sprawdź możliwe scenariusze i odgoń nerwowość, która w niczym już Ci nie pomoże.
-
Edyta Pazura nagrywała nowe odcinki na bloga. W tle widać duży salon. Szklana szybka w formie ściany robi wrażenie
Edyta Pazura nagrywała świąteczne odcinki na bloga. Na InstaStories wrzuciła relację zza kulis. Pokazała salon.
-
Dziennikarka TVP marzy o roli w filmie. Na nowym zdjęciu wcieliła się w Sharone Stone z "Nagiego instynktu"
Karolina Pajączkowska podzieliła się z fanami szczerym wyznaniem. Prezenterka marzy o roli w filmie. Czeka na propozycje.