Kuchenne rewolucje

Kuchenne rewolucje

"Kuchenne rewolucje" to polski program rozrywkowy. Jego prowadzącą jest Magda Gessler, której zadaniem jest odwiedzanie restauracji zlokalizowanych w całej Polsce, które potrzebują pomocy znanej restauratorki ze względu na kiepskie obroty oraz brak gości. W każdym odcinku prowadząca pomaga zmienić menu i wystrój sali danego lokalu, a także naprawić problemy z personelem oraz szefostwem.

Tytuł: Kuchenne rewolucje
Tytuł formatu oryginalnego: Kitchen Nightmares
Prowadząca: Magda Gessler
Tematyka: show kulinarne
Data premiery: 6 marca 2010r.
Czas trwania odcinka: ok. 45 minut

"Kuchenne rewolucje" - o programie

"Kuchenne rewolucje" zadebiutowały na ekranach widzów 6 marca 2010 roku. Jest to program produkowany przez stację TVN. Od początku gospodynią programu jest Magda Gessler. Program wzorowany jest na brytyjskim pierwowzorze "Kitchen Nightmares", którego prowadzącym jest Gordon Ramsay, uznany na całym świecie szef kuchni.
Jeden odcinek trwa około 45 minut. Do jesieni 2016 wyprodukowano łącznie 14 sezonów. Program cieszy się bardzo dobrą oglądalnością. Stacja TVN może się poszczycić ponad 35 milionowym zyskiem z reklam puszczanych w czasie trwania programu oraz przychodów z lokowania produktów.

"Kuchenne rewolucje" - fabuła programu

Do programu "Kuchenne rewolucje" zgłaszają się właściciele restauracji, które są na krawędzi upadku i bankructwa. Problemem jest zbyt małe zainteresowanie gości, którego restauratorzy nie potrafią zwiększyć. Z pomocą przychodzi im prowadząca. Magda Gessler jest właścicielką kilku restauracji zlokalizowanych w całej Polsce. Jako prowadząca zasłynęła ze swojej bezkompromisowości oraz zachowań, które wielokrotnie oburzały widzów. Nie waha się przed używaniem dosadnych, prostackich słów oraz przed ostrą krytyką. Wskazuje, jakie słabe punty ma dany lokal. Problem nierzadko leży w postępowaniu właściciela, a także w obsłudze oraz jakości i sposobie podawania potraw.

kuchenne rewolucje

Więcej o:

kuchenne rewolucje

Copyright © Agora SA