Filip Chajzer

Filip Chajzer

Filip Chajzer to polski prezenter telewizyjny oraz radiowy. Jest synem Zygmunta Chajzera. Od lat związany jest ze stacją TVN. Występował jako prowadzący popularnych programów rozrywkowych oraz aktywnie udziela się w mediach społecznościowych.


Imię i nazwisko: Filip Aleksander Chajzer
Data urodzenia: 27 listopada 1984
Miejsce urodzenia: Warszawa
Zawód: dziennikarz
Facebook: facebook.com/ChajzerFilip
Instagram: @filip_chajzer

Filip Chajzer – kariera zawodowa

Filip Chajzer przyszedł na świat w listopadzie 1984 roku, w Warszawie. Jest synem Zygmunta Chajzera, popularnego prezentera telewizyjnego. Od dziecka miał styczność z kulisami pracy w telewizji, co zaowocowało jego miłością do tego świata. Postanowił zostać dziennikarzem. Początkowo związany był z „Super Expressem” oraz „Życiem Warszawy”. W późniejszym okresie zaczął również pisać dla „Newsweeka”.
W 2009 roku Filip rozpoczął prowadzenie programu „Stolica”, który emitowany był na kanale TVN Warszawa. Od 2011 roku związany jest z programem „Dzień dobry TVN”. Chajzer zasłynął ze swojej bezkompromisowości. Nie cofał się przed – nieraz trudnymi – zadaniami, stawianymi mu przez produkcję programu. Widzowie pokochali go za naturalność i ogromne poczucie humoru.
Filip Chajzer jest atywnym użytkownikiem mediów społecznościowych. Jego profil na Facebooku śledzi ponad pół miliona osób. Każdy jego post wzbudza zainteresowanie i wywiązują się pod nim długie dyskusje, a jednocześnie wpisy Filipa bywają siłą napędową wydarzeń, które śledzi potem cała Polska. Było tak w przypadku „afery kredowej” na warszawskiej Białołęce czy podczas zbiórki pieniędzy na cele charytatywne z wykorzystaniem rejsu łodzią Filipa.
W 2017 roku razem z ojcem Filip Chajzer wystąpił w programie "Ameryka Express", po którym oskarżono go o molestowanie seksualne nieświadomych udziału w show kobiet.
W 2018 roku został jednym z prowadzących program "Big Brother".
W 2019 roku we wrześniu dołączył do ekipy prowadzącej "Dzień Dobry TVN".

Filip Chajzer - życie prywatne

Filip Chajzer był żonaty z Julią Chajzer. Z ich związku narodził się syn Maksymilian. Małżeństwo rozpadło się w 2013 roku. Następnie prezenter związał się z Małgorzatą Walczak.
W 2015 roku dziennikarz przeżył osobistą tragedię. Jego syn zginął w wypadku samochodowym.

filip chajzer

Więcej o:

filip chajzer