Kuba Wojewódzki

Kuba Wojewódzki

Kuba Wojewódzki jest polskim dziennikarzem, felietonistą, publicystą i satyrykiem. Od 2002 roku prowadzi swój autorski talk-show, w którym rozmawia z gwiazdami polskiej muzyki, filmu i telewizji. Był jurorem w programach takich jak „Idol”, „Mam talent!” i „X – Factor”. Prowadzi również audycje radiowe.

Imię i nazwisko: Jakub Wojewódzki
Data urodzenia: 2 sierpnia 1963
Miejsce urodzenia: Koszalin
Zawód: dziennikarz, satyryk, publicysta, felietonista, perkusista
Facebook: facebook.com/KubaWojewodzkiKrolTVN
Instagram: @kuba_wojewodzki_official

Kuba Wojewódzki – życie prywatne

Kuba Wojewódzki ukończył warszawskie Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Czackiego w klasie humanistycznej. Po liceum rozpoczął studia dziennikarskie na Uniwersytecie Warszawskim, jednak nie ukończył tego kierunku. Od 1990 roku objął stanowisko dyrektora artystycznego w wydawnictwie płytowym Arston. Wytwórnia ta była odpowiedzialna za wydanie płyt wielu znanych polskich wykonawców, takich jak Dezerter, Kult, T. Love czy Farben Lehre. Firma została rozwiązana około 1993 roku i w tym samym roku Wojewódzki został dyrektorem Festiwalu w Jarocinie.
Wojewódzki zajmował się realizacją teledysków między innymi Urszuli, Roberta Janowskiego, Wilków, Oddziału Zamkniętego i Hey. Od 2000 do 2002 roku współpracował z portalem Wirtualna Polska jako dyrektor serwisów muzycznych.
Karierę telewizyjną Wojewódzki zaczynał w programie „Rockandroller” emitowanym na antenie TVP1. W późniejszym czasie współpracował z telewizją Polsat. Trzykrotnie zasiadał w jury programu „Idol”.
Od 2002 roku prowadzi talk – show „Kuba Wojewódzki”. W 2006 roku program ten został przeniesiony na antenę telewizji TVN. Występował jako juror w kilku programach TVN-u, takich jak „Mam talent!”, „X – Factor” i „Mali Giganci”.
Poza karierą telewizyjną Kuba Wojewódzki występuje w radiu. Prowadził audycje w Trójce, RMF FM, Esce Rock, Rock Radiu i Antyradiu. Wojewódzki jest również dziennikarzem i felietonistą. Współpracował z magazynami „Magazyn Muzyczny”, „Wprost”, „Przekrój” i „Playboy”. Od 2008 roku pisze felietony do tygodnika „Polityka”.

Kuba Wojewódzki – życie prywatne

Przez cztery lata Kuba Wojewódzki spotykał się z Anną Muchą. Para rozstała się w 2007 roku. W międzyczasie u boku celebryty pojawiło się wiele pięknych, znacznie młodszych od niego kobiet. Obecnie Wojewódzki jest w związki z Renatą Kaczoruk, modelką znaną między innymi z programu „Azja Express”.

kuba wojewódzki

Więcej o:

kuba wojewódzki

 • NOWA dziewczyna Kuby Wojewódzkiego

  Nowa dziewczyna Kuby Wojewódzkiego Kuba był widziany ostatnio w centrum Warszawy z pewną młodą blondynką Jak podaje "Party", Kuba Wojewódzki był ostatnio widziany w centrum Warszawy z pewną młodą blondynką. Na oko widać, że co najmniej 20 lat od niego młodsza. Miłość to w jego przypadku

 • Kuba Wojewódzki pokonał konkurencję

  Kuba pokonał konkurencję Wojewódzki wciąż cieszy się sporą popularnością. Show Kuby Wojewódzkiego nie przyciąga przed telewizory takiej widowni, jak kilka lat temu, ale wciąż we wtorkowe wieczory utrzymuje pozycję lidera. Show Kuby Wojewódzkiego nie przyciąga przed telewizory takiej widowni, jak

 • Kuba Wojewódzki w Dwójce?

  już znane. Jednak najwięcej emocji budzi fakt, że imprezę może poprowadzić Kuba Wojewódzki . Dlaczego on? TVP swój festiwal organizuje z radiem ESKA, z którym showmen jest związany. Nic dziwnego, że całkiem prawdopodobne jest to, że Wojewódzkiego widzowie zobaczą na festiwalu Dwójki.  

 • "X-Factor": Ostry, nieobiektywny Kuba Wojewódzki? SONDAŻ

  Jaki jesteś, Kubo Wojewódzki? Kuba Wojewódzki był nieobiektywny. Nie po raz pierwszy? Kuba Wojewódzki dał finalistom "X-Factor" próbkę tego, z którym zmierzą się w brutalnym świecie show-biznesu. Dziś jesteś, jutro już nikt o tobie nie pamięta. Ciężko nie lubić Kuby Wojewódzkiego. Jest

 • Kuba Wojewódzki - narkomanem?

    Kuba Wojewódzki ostro się wkurzył plotkami, że jest narkomanem. Bardzo rzadko jestem poważny. Ale w tej chwili będę. Nie chcę puścić tego płazem. Później idol się trochę uspokaja i mówi ze zwykłym dla siebie, bezczelnym poczuciem humoru. Byłem na Rakowieckiej, teraz zwanej Agencją

 • Friz u Kuby Wojewódzkiego. Kim jest gość programu?

  Kuba Wojewódzki od lat zaprasza do swojego programu mniej lub bardziej znanych celebrytów. Niektórzy z nich mają już za sobą kilka występów w popularnym show. Tym razem w programie po raz pierwszy pojawi się Friz, który swoją popularność zyskał w sieci.  Kim jest Friz?  Friz, czyli

Wypowiedzi na forum o:

kuba wojewódzki

 • KUBA WOJEWÓDZKI

  Rzućcie wszystko!!!!! Popatrzcie i posłuchajcie programu (Polsat) Kuby Wojewódzkiego z Pawłem Kupizem. Jeszcze nasza Polska nie zginęła... jak mamy takich ludzi jak oni obaj. Przetrzymamy, zwyciężymy!

 • Kuba Wojewódzki

  Kim musi być szcę?liwa wybranka Kuby Wojewódzkiego? i czy on dla niej jest tak beszczelny i cyniczny?A może tak naprawdę Kuba tylko udaje takiego chama?! KTO WIE?

 • Kuba Wojewódzki

  Witajcie. Mam pytanie. Od kiedy jest nowa seria na TVN Kuby WOjewódzkiego?? Miała być od 17, ale w programie ani widu ani słychu.?! -- Zapraszam na forum KONSULTANTKI/CI AVON-u FORUM TYLKO DLA KONSULTANTEK Pozdrawiam :)

 • Ciężkie życie Kuby Wojewódzkiego. Nie spodobała...

  Kuba Wojewódzki nie razi w tym przybytku. Pasuje jak ulał!

 • Kuba Wojewódzki - tytuł piosenki

  Czy ktoś z Was wie może jaki jest tytuł piosenki, która leciała na samym początku Kuby Wojewódzkiego, kiedy Kuba wchodził na scenę?

 • Kuba Wojewódzki jest spoko

  Myślicie że nie wiem co o Mnie wypisujcie ... ? Mylicie się Zobaczycie co zgotowałem na Nowy ROK>>>>>> Kuba Wojewódzki

 • Edyta Górniak u Kuby Wojewódzkiego (new)!

  13 marca w niedzielę gościem programu "Kuba Wojewódzki" Kuby Wojewódzkiego będzie po raz drugi Edyta Górniak. Warto oglądać po tym, co Edyta wyprawiała w programie 2 lata temu. Tutaj jest forum Edyty i tam pewnie dowiecie się więcej.

 • Szymon Majewski, Kuba Wojewódzki - brawo.

  Szymon Majewski, Kuba Wojewódzki - brawo - pogromcy głupoty i buty pisowców! -- "ŚMIEJMY SIĘ Z GŁUPICH, CHOĆ I PRZEWIELEBNYCH" - Ignacy Krasicki

 • Mydełko Fa i Kuba Wojewódzki

  Gdyby Alicja Janosz wykonała przebój " Mydełko Fa " - to czy Kuba Wojewódzki musiałby się tak produkować w imieniu naszego kraju ??

 • program Kuba Wojewódzki

  ogladałam wczoraj wieczorem program Kuby Wojewódzkiego, w którym gościem był Krzysztof Bosak. Ten młody człowiek bardzo oczarował mnie swoja inteligencją, opanowaniem, rozwagą...wspaniały młody człowiek. Nie raz dał popalić temu Wojewódzkiemu, od razu widac że to przyszłośc narodu, a nie jakies tam