Małgorzata Rozenek

Małgorzata Rozenek

Małgorzata Rozenek (właściwie Małgorzata Rozenek-Majdan) to polska prezenterka telewizyjna. Jako ówczesna żona Jacka Rozenka w 2012 rozpoczęła karierę w mediach jako gospodyni show TVN o sprzątaniu "Perfekcyjna Pani Domu". Z wykształcenia jest prawnikiem. Jest mamą dwóch synów spłodzonych dzięki metodzie in vitro.


Data urodzenia: 1 czerwca 1978 r.
Miejsce urodzenia: Warszawa
Wzrost: 170 cm
Związki: Jacek Rozenek (mąż 2003-2013), Radosław Majdan (mąż od 10.09.2016)
Dzieci: syn Stanisław (ur. 2006), syn Tadeusz (ur. 2010)
Instagram: @m_rozenek

Dzieciństwo i kariera Małgorzaty Rozenek

Małgorzata Rozenek przyszła na świat 1 czerwca 1978 roku w Warszawie jako córka ekonomisty związanego z partią polityczną PiS Stanisława Kostrzewskiego i Zofii Kostrzewskiej. Dorastała z rodzicami i młodszym bratem, tancerzem baletowym Michałem Kostrzewskim.
Kiedy Rozenek miała dziewiętnaście lat (1997) ukończyła szkołę baletową, jednak zdecydowała się na studia prawnicze. Ukończyła prawo na Wydziale Prawa i Administracji na Uniwersytecie Warszawskim. Została również doktorantką na tym wydziale.
Jej kariera telewizyjna zaczęła się wraz z prowadzeniem polskiej wersji brytyjskiego programu "Perfekcyjna Pani Domu" ("The Perfect Housewife with Anthea Turner"). Na casting do programu Rozenek przyszła z wydaną przez siebie w nakładzie siedmiu egzemplarzy książką "Perfekcyjna Pani Domu", co miało pokazać decydentom, że jest zawsze przygotowana do pełnienia swoich obowiązków i poważnie podchodzi do tematu pracy w stacji TVN. Została zaangażowana do prowadzenia wspomnianej produkcji. Początkowo "Perfekcyjną Panią Domu" emitowano w TVN Style, jednak po pierwszym sezonie format trafił do TVN.
Małgorzata Rozenek wydała książki: "Perfekcyjna pani domu. Poradnik" i "Perfekcyjny ogród. Poradnik", "Perfekcyjny rok z perfekcyjną panią domu", "Jak dbać o siebie perfekcyjnie". Wystąpiła również w reklamach firmy Sidolux i Perlux. W 2014 roku prowadziła program "Piekielny hotel".

Małgorzata Rozenek - Życie prywatne

Od 2003 do 2013 roku Małgorzata Rozenek była żoną aktora Jacka Rozenka, którego nazwisko zostawiła nawet po rozwodzie. Para ma dwóch synów: Stanisława i Tadeusza.

Małgorzata Rozenek od 2013 roku spotyka się z byłym piłkarzem Radosławem Majdanem, z którym zaręczyła się w 2014 roku. 10 września 2016 roku Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan wzięli ślub w Konstancinie pod Warszawą. Para przez długi czas starała się o dziecko. Radosław na Instagramie w połowie grudnia 2019 poinformował fanów, że Małgorzata jest w ciąży. To będzie pierwszy potomek Majdana.

Zobacz także:

Radosław Majdan - Agnieszka Woźniak-Starak - Doda

małgorzata rozenek

Więcej o:

małgorzata rozenek