Love Island Wyspa Miłości

Love Island Wyspa Miłości

Love Island o czym jest program?

"Love Island" to telewizyjne show, w którym uczestnicy szukają wielkiej miłości w luksusowej willi na wyspie. Finałowa para staje przed wyborem - uczucie albo pieniądze. Dotychczas pojawiły się dwie polskie edycje programu.

Love Island

Nazwa programu: "Love Island. Wyspa miłości"
Data premiery pierwszej polskiej edycji: 2 września 2019
Liczba edycji: 2
Liczba odcinków: 66
Prowadzący: Karolina Gilon
Stacja telewizyjna: Polsat
Facebook: facebook.com/loveislandwyspamilosci
Instagram: @loveislandwyspamilosci
Oficjalna strona: polsat.pl/program/loveislandwyspamilosci

Love Island Wyspa Miłości o co chodzi?

Na początku każdej edycji na wyspie gromadzi się dziesięciu uczestników - pięciu mężczyzn i pięć kobiet, którzy mają spędzić kilka tygodni w willi bez dostępu do telefonów komórkowych oraz Internetu. Podczas trwania programu pojawiają się nowi mieszkańcy, których zadaniem jest "odbicie" czyjegoś partnera. Obecni muszą zdecydować, czy chcą zmienić konfigurację. Osoby bez pary opuszczają willę. Stałym elementem show są więc przeparowania, w których wybór przypada naprzemiennie kobietom i mężczyznom.

Celem pobytu na wyspie jest dojście do finału. Para wytypowana przez widzów staje przed trudnym wyborem. Każde z dwojga zwycięzców otrzymuje dwie koperty - jedna z napisem "miłość", druga z napisem "100 000". Uczestnicy wybierają jedną kopertę. Jeśli oboje wybiorą miłość, dzielą się główną nagrodą. Jeśli jedna z osób wybierze miłość, a druga pieniądze, to właśnie do niej trafia cała kwota. Z kolei jeśli oboje postawią na pieniądze, odchodzą bez nagrody.

Love Island - finały i zwycięzcy

Do tej pory w programie "Love Island" wyłoniono jedną zwycięską parę

I edycja - Sylwia Madeńska i Mikołaj Jędruszczak
II edycja - finał Love Island 2 zaplanowano na 9 października 2020 roku

love island

Więcej o:

love island

Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.