Anna Lewandowska

Anna Lewandowska

Anna Lewandowska jest polską trenerką fitness i mistrzynią karate. Prowadzi bloga oraz fanpage, na których zachęca do uprawiania sportu i zdrowego odżywiania. Napisała dwie książki o zdrowym stylu życia. Prywatnie jest żoną piłkarza Roberta Lewandowskiego.

Imię i nazwisko: Anna Lewandowska
Data urodzenia: 7 września 1988
Miejsce urodzenia: Pruszków
Zawód: sportsmenka, trenerka, autorka
Facebook: facebook.com/healthyplanbyann
Instagram: @annalewandowskahpba
Blog: hpba.pl

Anna Lewandowska – kariera sportowa i wykształcenie

Anna Lewandowska w 2013 roku ukończyła warszawską Akademię Wychowania Fizycznego. Jest menadżerem sportu, ukończyła studia podyplomowe w dziedzinie zdrowego odżywiania. Jest zawodniczką karate, należy do Klubu Karate Pruszków. Reprezentowała Polskę w karate tradycyjnym. Ma na swoim koncie wiele medali Mistrzostw Świata, Polski i Europy. Trzykrotnie zdobyła medale na Mistrzostwach Świata w kategorii wiekowej seniorów.
Anna Lewandowska jest również trenerką fitness. Prowadzi blog o tematyce zdrowego stylu życia, żywienia i ćwiczeń o nazwie „Healthy Plan by Ann”. Na blogu zamieszcza między innymi krótkie filmy z propozycjami treningów oraz przepisy na zdrowe potrawy. Poza tym prowadzi popularny fanpage na Facebooku.
Lewandowska wydała dwie płyty, na których znajdują się zestawy ćwiczeń. Napisała również dwie książki o tematyce zdrowego stylu życia.

Anna Lewandowska – życie prywatne

Rodzicami Anny Lewandowskiej są operator filmowy Bogdan Stachurski i scenografka Maria Stachurska. W czerwcu 2013 roku Anna wzięła ślub z piłkarzem reprezentacji Polski w piłce nożnej Robertem Lewandowskim. Para zna się od wielu lat, jednak niewiele wiadomo o początkach ich znajomości.
Ślub Lewandowskich był ważnym wydarzeniem w świecie show biznesu, pojawiło się na nim wiele gwiazd, między innymi piłkarze grający z Robertem Lewandowskim w reprezentacji Polski. Na początku grudnia 2016 roku Robert Lewandowski ujawnił, że Anna jest w ciąży.
Anna Lewandowska i Robert Lewandowski doczekali się swojego pierwszego dziecka 4 maja 2017 roku. Dziewczynka na imię dostała Klara.

anna lewandowska

Więcej o:

anna lewandowska