"Warsaw Shore"

"Warsaw Shore"

"Warsaw Shore": najważniejsze informacje

"Warsaw Shore": program emitowany na stacji MTV Polska
"Warsaw Shore" czas odcinka: 42 min.
"Warsaw Shore" lata emisji: od 2013 r. (5 sezonów)
"Warsaw Shore" gatunek: reality show
"Warsaw Shore" Facebook: facebook.com/warsawshoreofficial
"Warsaw Shore" Instagram: instagram.com/warsawshore_official
"Warsaw Shore" Twitter: twitter.com/WarsawShore

"Warsaw Shore": sukces

Premiera pierwszego odbyła się 10.11.2013 r., na antenie MTV Polska. W latach 2013 - 2016 wyemitowano 5. edycji programu. "Warsaw Shore" jest programem reality show. Uczestnikami są osoby wybrane w castingu. Program opiera się na licencji amerykańskiego show "Jersey Show" (pol. "Ekipa z New Jersey"). Polska wersja programu okazała się hitem stacji MTV. Cztery pierwsze odcinki obejrzało średnio 141 tys. widzów. Oglądalność w kolejnych sezonach rosła. Pierwszy odcinek 3. sezonu programu obejrzało prawie 200 tys. osób. Reality show jest emitowany w niedziele o godz. 23:00. Program jest przeznaczony dla widzów dorosłych (tj. od 18 lat). "Warsaw Shore" zgromadził ogromną rzeszę fanów w mediach społecznościowych. Prawa do emisji "Warsaw Shore" wykupiły m.in. Szwecja, Holandia, Norwegia i Rosja.

"Warsaw Shore": opis programu

Bohaterami "Warsaw Shore" są zwykli ludzie, których łączy zamiłowanie do imprez. W castingu wyłoniono pięć dziewczyn i pięciu chłopaków. 10-osobowa grupa tworzy tzw. Ekipę z Warszawy. W trakcie programu uczestnicy mieszkają razem. Kamery pokazują ich codzienne perypetie, a przede wszystkim wspólne imprezy, suto zakrapiane alkoholem. Jest to jedno z najbardziej kontrowersyjnych reality show w polskiej telewizji.

"Warsaw Shore": uczestnicy

Anna "Mała" Aleksandrzak (sezon 1-5)
Anna "Duża" Ryśnik (sezon 1-5)
Wojciech Gola (sezon 1-5)
Alan Kwieciński (sezon 2-4)
Alicja Herodzińska (sezon 2)
Damian Zduńczyk (sezon 3-5)
Eliza Wesołowska (sezon 1-2)
Ewelina Kubiak (sezon 1-3, 5)
Klaudia Stec (sezon 3-5)
Jakub "Ptyś" Henke (sezon 2, 4-5)
Magdalena Pyznar (sezon 3-5)
Malwina Pycka (sezon 2)
Mariusz "Śmietana" Śmietanowski (sezon 1)
Paweł Cattaneo (sezon 1-3)
Paweł "Trybson" Trybała (sezon 1-2)
Piotr Kluk (sezon 5)
Paweł Kluk (sezon 5)


Skład ekipy z Warszawy zmieniał się w każdym sezonie. We wszystkich dotychczasowych edycjach programu wzięli udział: Mała Ania, Duża Ania i Wojtek.

"Warsaw Shore": kontrowersje

Program niejednokrotnie był krytykowany w mediach. Dyrektor programowy Polcast TV określił show mianem "najniższej formy sztuki telewizyjnej", a dziennikarka Karolina Korwin-Piotrowska nazwała go "prymitywnym programem". Producentom zarzuca się promocję prymitywnej rozrywki, nieumiarkowania w piciu alkoholu oraz przygodnego seksu.

"Warsaw Shore": związki

W "Warsaw Shore" narodziło się kilka związków. Najsłynniejszą parą programu była Eliza Wesołowska oraz Paweł "Trybson" Trybała. Oboje zrezygnowali z programu, gdy okazało się, że Eliza jest w ciąży. Ich córeczka urodziła się w październiku 2014 r. Na początku 2016 r. Eliza ogłosiła, że jest w drugiej ciąży. Ponadto parą byli m.in. Ewelina i Paweł. Z kolei Ania "Mała" była w bliskich relacjach z Alanem i Wojtkiem. W 5. sezonie związała się z Piotrkiem (jeden z bliźniaków, dołączył do programu w 5. sezonie).

warsaw shore

Więcej o:

warsaw shore

Wypowiedzi na forum o:

warsaw shore

 • Warsaw Shore

  Warsaw Shore na żywo! Niedziela 23:00 Oglądaj bez limitu! Transmisja online w HD! Przegapiłeś odcinek Warsaw Shore? Nic straconego! Posiadamy wszystkie emitowane odcinki Warsaw Shore! W tym odcinek 10 i 11. Możesz obejrzeć je tutaj

 • Re: Warsaw Shore

  Dodatkowe sceny do pobrania których mtv nie puściło z odc 1 i 2

 • Re: Warsaw Shore

  11 odcinek Warsaw Shore tutaj za darmo, bez rejestracji, online bez jakis durnych sms...

 • Warsaw Shore Na żywo

  Tu możecie podglądać na żywo warsaw shore (również podgląd na bzykalnie ;D ) !%5D

 • "Gwiazda" z Warsaw-Shore

  Nagle okazało sie ze będzie śpiewaczką i projektantka mody ... choć przedtem miała talent tylko do seksu ;)

 • Re: Warsaw Shore Na żywo

  Dziś wszystkie odcinki powtórkowe i nie tylko na

 • Re: Świat wg "Warsaw Shore"

  Dodatkowe sceny do pobrania których mtv nie puściło wink z odc 1 i 2

 • Re: Warsaw Shore „To syndrom zoo”

  Dodatkowe sceny do pobrania których mtv nie puściło wink z odc 1 i 2

 • Warsaw Shore

  Jako, że przemieszczam się ostatnio niestety dość często po centrum Wawy prześladują mnie bilbordy giganty z Warsaw Shore widzieliście to coś? Widziałam fragment na YT i tak sobie myślę albo ja jestem stara albo już zdewociała ale takiego szajsu dawno nie widziałam. Kiedyś MTV to było coś, kultowy

 • Warsaw Shore - Ekipa z Warszawy 3 Online

  Warsaw Shore - Ekipa z Warszawy Sezon 3 Online Najnowszy sezon ukazujący grupę młodych energicznych ludzi, którzy lubia się swietnie bawić, dużo wypić oraz narozrabiać! W tym sezonie czeka ich wiele przygód! Nie czekaj tylko odpal najnowszy sezon i baw sie razem z nimi. Oglądaj Online na: