REDAKCJA - O NAS

Hej! Plotek to ludzie. Piszemy dla Was, ale show-biznes to nie jest nasz jedyny konik. Poznajcie nas!

Karolina Borowska (Bodura)

Redaktor naczelna Plotek.pl. Kocha pisać i właśnie to jest jej największą pasją. Jest zdeklarowanym frankofilem i uwielbia wszystko, co francuskie. Social media to jej małe uzależnienie. Pasjonuje się zdrowym stylem życia i praktyką jogi. W redakcji od lipca 2019 roku.

Magda Walma

Zastępczyni redaktor naczelnej. W redakcji od 2018, ale tworzeniem treści zajmuje się znacznie dłużej. Redakcyjny geek i specjalistka od "Władcy Pierścieni", z show-biznesu najbardziej lubi i szanuje brytyjską rodzinę królewską, Eurowizję, Oscary i wszystkie sytuacje, w czasie których można podziwiać suknie od Eliego Saaba.

Marcin Wolniak

Redaktor Plotek.pl. Dziennikarz show-bizowy i radiowy, songwriter, autor cyklu "Marcin Śpiewa z Gwiazdami", w którym przeprowadza wywiady z gwiazdami polskiej sceny muzycznej. Kocha popkulturę. Fan Oscarów i Konkursu Piosenki Eurowizji. Uzależniony od kawy i Whitney Houston.

Kinga Molenda

Wydawca Plotek.pl. Z wykształcenia polonistka, a z zamiłowania dziennikarka. Od lat fascynuje się show-biznesem i zdrowym stylem życia. Doskonale zna więc imiona wszystkich eks Dody, historię miłości Kate i Williama, a także wie wszystko o dietach i branży fitness. Prywatnie rysuje, maluje, tworzy ilustracje mody, a świat przemierza na rolkach i rowerze. W redakcji od listopada 2019 roku.

Robert Głowacki

Redaktor Plotek.pl. Show-biznesem interesuje się od kiedy pamięta, a pomogły mu w tym jego ulubione gwiazdy, czyli Britney Spears, Doda i księżna Diana. Zodiakalny lew, wszędzie go pełno. Gdyby nie dziennikarstwo, pewnie byłby wodzirejem. W redakcji od października 2019 roku.