REDAKCJA - O NAS

Hej! Plotek to ludzie. Piszemy dla Was, ale show-biznes to nie jest nasz jedyny konik. Poznajcie nas!

Wiktoria Jakubowska 

Redaktor naczelna Plotek.pl. Fascynuje ją moda i kino. Namiętnie ogląda filmy Von Triera i Hanekego i marzy, by kiedyś usiąść w pierwszym rzędzie na pokazie Chanel. Fanka gwiazd przez duże "G". W redakcji od listopada 2015.

Justyna Michalska 

Zastępca red. naczelnej Plotek.pl. Zawsze online, lubi myśleć, że wie wszystko o wszystkich. W show-biznesie ceni dobrą dramę i zagraniczne gwiazdy o bujnym życiorysie. Fanka rodziny królewskiej, filmów, seriali i niewyjaśnionych zagadek kryminalnych. Wierzy, że Avril Lavigne nie żyje, a zastępuje ją sobowtór. W redakcji od sierpnia 2014 roku. 

Anna Wójtowicz 

Redaktor Plotek.pl Uważa, że dzień bez napisania o "Rolniku...", to dzień stracony. Sama nawet by się zgłosiła do programu, ale wtedy musiałaby zrezygnować z pracy, która jest jej pasją. Na randkę najchętniej wybrałaby się z Sebastianem Fabijańskim, chociaż nie odmówiłaby też Sławomirowi. Fascynuje ją polski show-biznes i jakoś nie może przekonać się do zagranicznego. W redakcji od września 2017 roku. 

Mateusz Łysiak

Redaktor Plotek.pl. Do niedawna show-biznes był dla niego wyłącznie guilty pleasure, teraz nie wyobraża sobie dnia bez sprawdzenia najnowszych newsów z Hollywood. Na polskim podwórku najbardziej kręcą go gwiazdy, które są (nad)aktywne na Instagramie.

Karolina Bodura

Redaktor Plotek.pl. Kocha pisać i właśnie to jest jej największą pasją. Jest zdeklarowanym frankofilem i uwielbia wszystko, co francuskie (nawet ślimaki). Social media to jej małe uzależnienie. W redakcji od lipca 2019 roku.

Robert Głowacki

Redaktor Plotek.pl. Show-biznesem interesuje się od kiedy pamięta, a pomogły mu w tym jego ulubione gwiazdy, czyli Britney Spears, Doda i księżna Diana. Zodiakalny lew, wszędzie go pełno. Gdyby nie dziennikarstwo, pewnie byłby wodzirejem. W redakcji od października 2019 roku.