REDAKCJA - O NAS

Hej! Plotek to ludzie. Piszemy dla Was, ale show-biznes to nie jest nasz jedyny konik. Poznajcie nas!

Justyna Michalska 

Redaktor naczelna Plotek.pl. Zawsze online, lubi myśleć, że wie wszystko o wszystkich. W show-biznesie ceni dobrą dramę i zagraniczne gwiazdy o bujnym życiorysie. Fanka rodziny królewskiej, filmów, seriali i niewyjaśnionych zagadek kryminalnych. Wierzy, że Avril Lavigne nie żyje, a zastępuje ją sobowtór. W redakcji od sierpnia 2014 roku. 

Karolina Bodura

Szefowa newsroomu Plotek.pl. Kocha pisać i właśnie to jest jej największą pasją. Jest zdeklarowanym frankofilem i uwielbia wszystko, co francuskie. Social media to jej małe uzależnienie. Pasjonuje się zdrowym stylem życia i praktyką jogi. W redakcji od lipca 2019 roku.

Kinga Molenda

Wydawca Plotek.pl. Z wykształcenia polonistka, a z zamiłowania dziennikarka. Od lat fascynuje się show-biznesem i zdrowym stylem życia. Doskonale zna więc imiona wszystkich eks Dody, historię miłości Kate i Williama, a także wie wszystko o dietach i branży fitness. Prywatnie rysuje, maluje, tworzy ilustracje mody, a świat przemierza na rolkach i rowerze. W redakcji od listopada 2019 roku.

Cezary Wiśniewski

Reporter i redaktor Plotek.pl. Choć ma dopiero 24 lata, show-biznes towarzyszy mu od przeszło połowy życia. Momentem przełomowym była emisja "Jak oni śpiewają?" w 2007 roku i fascynacja zadziornymi komentarzami Eli Zapendowskiej. Jest "królową dram". Kocha Rihannę, która dotknęła jego ręki, szanuje Celine Dion za genialny głos, a Henryk Majdan to według niego polskie "royal baby". W redakcji od września 2019 roku.

Robert Głowacki

Redaktor Plotek.pl. Show-biznesem interesuje się od kiedy pamięta, a pomogły mu w tym jego ulubione gwiazdy, czyli Britney Spears, Doda i księżna Diana. Zodiakalny lew, wszędzie go pełno. Gdyby nie dziennikarstwo, pewnie byłby wodzirejem. W redakcji od października 2019 roku.

Magda Walma

Zastępczyni redaktor naczelnej, wydawczyni seo. W redakcji od 2018, ale tworzeniem treści zajmuje się znacznie dłużej. Redakcyjny geek i specjalistka od "Władcy Pierścieni", z show-biznesu najbardziej lubi i szanuje brytyjską rodzinę królewską, Eurowizję, Oscary i wszystkie sytuacje, w czasie których można podziwiać suknie od Eliego Saaba.