REDAKCJA - O NAS

Hej! Plotek to ludzie. Piszemy dla Was, ale show-biznes to nie jest nasz jedyny konik. Poznajcie nas!

Wiktoria Jakubowska 

Redaktor naczelna Plotek.pl. Fascynuje ją moda i kino. Marzy, by kiedyś usiąść w pierwszym rzędzie na pokazie Chanel i uścisnąć dłoń Annie Wintour. W show-biznesie kocha to, że nie ma nudy. Fanka gwiazd przez duże "G", wciąż czekająca na spektakularny powrót Britney Spears. W redakcji od listopada 2015 roku.

Justyna Michalska 

Zastępca red. naczelnej Plotek.pl. Zawsze online, lubi myśleć, że wie wszystko o wszystkich. W show-biznesie ceni dobrą dramę i zagraniczne gwiazdy o bujnym życiorysie. Fanka rodziny królewskiej, filmów, seriali i niewyjaśnionych zagadek kryminalnych. Wierzy, że Avril Lavigne nie żyje, a zastępuje ją sobowtór. W redakcji od sierpnia 2014 roku. 

Anna Wójtowicz 

Wydawca Plotek.pl Uważa, że dzień bez napisania o "Rolniku...", to dzień stracony. Sama nawet by się zgłosiła do programu, ale wtedy musiałaby zrezygnować z pracy, która jest jej pasją. Na randkę najchętniej wybrałaby się z Sebastianem Fabijańskim, chociaż nie odmówiłaby też Sławomirowi. Fascynuje ją polski show-biznes i jakoś nie może przekonać się do zagranicznego. W redakcji od września 2017 roku. 

Kinga Molenda

Wydawca Plotek.pl. Z wykształcenia polonistka, a z zamiłowania dziennikarka. Od lat fascynuje się show-biznesem i zdrowym stylem życia. Doskonale zna więc imiona wszystkich eks Dody, historię miłości Kate i Williama, a także wie wszystko o dietach i branży fitness. Prywatnie rysuje, maluje, tworzy ilustracje mody, a świat przemierza na rolkach i rowerze. W redakcji od listopada 2019 roku.

Karolina Bodura

Wydawca Plotek.pl. Kocha pisać i właśnie to jest jej największą pasją. Jest zdeklarowanym frankofilem i uwielbia wszystko, co francuskie (nawet ślimaki). Social media to jej małe uzależnienie. W redakcji od lipca 2019 roku.

Cezary Wiśniewski

Reporter i redaktor Plotek.pl. Choć ma dopiero 24 lata, show-biznes towarzyszy mu od przeszło połowy życia. Momentem przełomowym była emisja "Jak oni śpiewają?" w 2007 roku i fascynacja zadziornymi komentarzami Eli Zapendowskiej. Jest "królową dram". Kocha Rihannę, która dotknęła jego ręki, szanuje Celine Dion za genialny głos, a Henryk Majdan to według niego polskie "royal baby". W redakcji od września 2019 roku.

Robert Głowacki

Redaktor Plotek.pl. Show-biznesem interesuje się od kiedy pamięta, a pomogły mu w tym jego ulubione gwiazdy, czyli Britney Spears, Doda i księżna Diana. Zodiakalny lew, wszędzie go pełno. Gdyby nie dziennikarstwo, pewnie byłby wodzirejem. W redakcji od października 2019 roku.

Berenika Olesińska

Redaktor Plotek.pl. W pracy fascynuje ją różnorodność tematyczna, dlatego interesuje się zarówno dziennikarstwem śledczym, krytyką teatralną, reportażem społecznym, jak i show-biznesowymi nowinkami. Docenia gwiazdy, a już mniej celebrytów i influencerów, choć to oni dostarczają najwięcej smaczków do opisania. Kocha jazz, ekranizacje powieści Stephena Kinga i Ryana Goslinga. Hobbystycznie projektuje sukienki. W redakcji od stycznia 2020.