Ewel0na z "Warsaw Shore" przeszła kilkanaście zabiegów. Pokazała, jak wyglądała PRZED

Ewel0na z "Warsaw Shore" poddała się niezliczonej ilości zabiegów medycyny estetycznej. W jej dążeniu do wyimaginowanego ideału nie powstrzymały ją nawet poważne komplikacje zdrowotne. Tak wyglądała, zanim zaczęła robić karierę w telewizji.

Ewelina Kubiak znana jako Ewel0na zyskała popularność dzięki udziałowi w programie "Warsaw Shore". Od czasu swojego debiutu na ekranie bardzo się zmieniła. Sporo schudła i zainwestowała w zabiegi. Celebrytka nigdy nie ukrywała swojego zamiłowania do medycyny estetycznej. Ewel0na ma za sobą także trudne doświadczenia, kiedy przez pooperacyjne komplikacje prawie otarła się o śmierć. Co ciekawe, to w ogóle nie zniechęciło ją do kolejnych zabiegów. Uczestniczka "Warsaw Shore" właśnie zorganizowała Q&A dla swoich fanów i pokazała stare zdjęcia. Zobaczcie, jak wyglądała przed ingerencją chirurga.

Zobacz wideo "Janoszek to geniusz zła". Ewa Piekut z "Warsaw Shore" i "Królowej przetrwania" w Kole Plotka

Ewel0na pokazała swoje stare zdjęcia. Tak zmieniły ją operacje. Przemiana jest szokująca

Ewel0na jest już prawdziwą weteranką w kwestii poddawania się zabiegom medycyny estetycznej. Ostatnie lata spędziła w klinikach, gdzie nieustannie "poprawia" swój wygląd. Nie wszystkie jej operacje były jednak udane. W 2023 roku w rozmowie z serwisem JastrząbPost wyznała, że jeden z zabiegów prawie przypłaciła życiem.  - Był to zabieg liposukcji, miałam powikłania, zarażono mnie bakterią. Dostałam sepsy i prawie umarłam. Chodziłam jakby z mięsem na wierzchu, z otwartą raną. Było ciężko, po prostu - przyznała celebrytka. Jak się okazuje, nawet tak ekstremalne doświadczenia nie zniechęciły jej do decydowania się na kolejne modyfikacje. Ewel0na jest także fanką zabiegów wykonanych w Turcji. Jak wygląda, zanim zaczęła modyfikować swoje ciało? Celebrytka udostępniła na InstaStories swoje stare zdjęcia. Na dawnych ujęciach jest wręcz nie do poznania. W naszej galerii na górze strony możecie przekonać się, jak celebrytka wyglądała, zanim stała się popularna i pokochała medycynę estetyczną.

Ewelina z 'Warsaw Shore' w końcu może się umyćEwelina z 'Warsaw Shore' w końcu może się umyć eastnews.pl

Ewel0na o drugiej edycji "Królowej przetrwania". "Niech inne dziewczyny się wykażą"

Ewel0na była ostatnio jedną z uczestniczek programu "Królowa przetrwania", gdzie udział wzięła m.in. Aneta Glam i Marta Linkiewicz. W sesji Q&A, którą celebrytka zorganizowała na Instagramie, została zapytana o drugi sezon show. "Myślę, że będzie. Za duży sukces odniosła pierwsza edycja, żeby zrezygnowali z kolejnej" - stwierdziła. Evel0na przyznała, że drugi raz nie wzięłaby udziału w programie. "Mi już starczy wrażeń z dżungli. Niech inne dziewczyny się wykażą" - podsumowała. Oglądaliście "Królową przetrwania"? W naszej galerii na górze strony znajdziecie najnowsze zdjęcie Ewel0ny, aż trudno ją poznać.

 
 
Zabiegi medycyny estetycznej. Jesteś za czy przeciw?
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.