Trybsonowie zamienili się domami z biedniejszymi. "Możemy sobie pozwolić na wszystko"

Paweł i Eliza Trybson wzięli udział w programie "Bogaty dom. Biedny dom". Przy okazji opowiedzieli o tym, jak żyje im się obecnie. Na brak pieniędzy nie narzekają.

Eliza Wesołowska i Paweł Trybała poznali się na planie kontrowersyjnego programu "Warsaw Shore". Uczucie narodziło się pomiędzy nimi, kiedy opuścili mury słynnej willi. Szybko okazało się, że Eliza jest w ciąży. Para sformalizowała związek, a niedługo będą obchodzić dziesiątą rocznicę znajomości. Trybsonowie wychowują wspólnie dwie córki. Mieszkają w okazałym domu o powierzchni 300 m kw. Posiadłość pokazali przy okazji udziału w produkcji "Bogaty dom. Biedny dom".

Zobacz wideo Co Trybsonowie robią w samochodzie? Prowadząca zszokowana [Lista Plotka]

"Bogaty dom. Biedny dom". Trybsonowie w programie! "Ta zamiana da nam inne spostrzeżenie na pieniądz"

Eliza i Trybson nie ukrywają, że żyje im się dobrze. Zarabiają przyzwoite pieniądze, które pozwalają im na spełnienie niemal każdej zachcianki. Wesołowska pracuje jako influencerka, ponadto jest właścicielką salonu kosmetycznego. Paweł z kolei głównie zajmuje się sportem - trenuje mieszane sztuki walki. Małżeństwo zgodnie twierdzi, że zamiana z gorzej sytuowaną rodziną sprawi, że zaczną lepiej dysponować budżetem domowym.

Nie dostaliśmy nic za darmo. Wszystko wypracowaliśmy sobie sami. Cieszymy się, że jesteśmy na takim pułapie życia, że niczego nam nie brakuje. Możemy sobie pozwolić praktycznie na wszystko. Możemy tak samo naszym dziewczynkom wszystko kupić. Stabilizacja jest super. To jest fajne, że nie musimy liczyć każdego grosza, czy się portfel spina. Wiemy, że niektóre rodziny takie życie mają i to nie jest łatwe życie. Też miałem takie momenty, że nie zawsze tego pieniążka było tyle, ile się chciało. Uważam, że ta zamiana da nam inne spostrzeżenie na pieniądz - mówili Trybson i Eliza w zapowiedzi odcinka programu "Bogaty dom. Biedny dom".

"Bogaty dom. Biedny dom". Kiedy premiera odcinka z Trybsonami?

Dla fanów Elizy i Trybsona mamy dobrą wiadomość. Odcinek programu "Bogaty dom. Biedny dom" z udziałem Trybsonów będzie miał premierę już niebawem! Epizod z uczestnikami "Warsaw Shore" widzowie zobaczą we wtorek 13 czerwca o godzinie 21:00 na antenie Polsat Cafe. Format jest również dostępny dla użytkowników platformy Polsat Box Go.

Więcej o:
Copyright © Agora SA