Trybson

Trybson

Trybson jest polskim celebrytą, uczestnikiem programu reality show „Warsaw Shore”. Uwielbia chodzić na siłownię, jego pasją jest również MMA. Od początku programu „Warsaw Shore” podobała mu się inna uczestniczka show – Eliza. Po wielu przejściach i perypetiach para nadal jest razem i doczekali się dwóch córek.

Imię i nazwisko: Paweł Trybała
Ksywka: Trybson
Facebook: facebook.com/TrybsonWarsawShoreMTV/
Instagram: @pawel_trybala

Udział Trybsona w „Warsaw Shore”

„Warsaw Shore” to program rozrywkowy typu reality show. Polska wersja jest inspirowana oryginalnym formatem „Ekipa z New Jersey”. Program pokazuje grupę ludzi, którzy uwielbiają imprezować. Uczestnikami jest ośmioosobowa „Ekipa z Warszawy”, w skład której wchodzą cztery dziewczyny i czterech chłopaków. Ekipie przez cały czas towarzyszy kamera, która rejestruje ich przeżycia, problemy, kłótnie oraz liczne imprezy. Jednym z uczestników „Warsaw Shore” był Paweł „Trybson”. Oprócz niego w reality show wzięli udział między innymi Anna Aleksandrzak, Paweł Cattaneo, Wojtek Gola, Ewelina Kubiak, Anna Ryśnik i Mateusz Śmietanowski. Trybson pojawił się w pierwszym sezonie programu, a w drugiej, trzeciej i czwartej wystąpił jako gość.

Związek Trybsona i Elizy

Podczas programu, oprócz imprez i codziennego życia uczestników, możemy obserwować również ich rozterki miłosne. Jednym ze związków, który zawiązał się w „Warsaw Shore” jest związek Trybsona i Elizy. Trybson przyznaje, że dziewczyna zauroczyła go od pierwszego wejrzenia. Paweł od samego początku planował bliżej zapoznać się z Elizą, jednak ta z początku nie okazywała zainteresowania nim. Co więcej dziewczyna miała nadzieję na coś więcej z innym Pawłem z „Ekipy z Warszawy” – Pawłem Cattaneo. Eliza przy każdej okazji podkreślała, że Trybson jej się nie podoba i nie jest w jej typie. Mimo niechęci Elizy, Trybson odważył się wyznać dziewczynie co do niej czuje, co spowodowało, że ta zmieniła do niego stosunek. Gdy para opuściła „Warsaw Shore” pojawiły się informacje, że Eliza jest w ciąży. Wkrótce urodziła pierwszą córkę, a niedługo później kolejną.

trybson

Więcej o:

trybson

Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.