Eliza Trybała dodała nowe zdjęcie córek. Fani typują, do kogo bardziej podobne. Dumna mama rozwiewa wątpliwości

Eliza Trybała pochwaliła się zdjęciem córek z wakacji. Obserwatorzy od razu zauważyli, do kogo dziewczynki są podobne. Celebrytka odpowiedziała.

Eliza Trybała zasłynęła z udziału w kontrowersyjnym programie "Warsaw Shore". Tam poznała miłość życia - Pawła "Trybsona" Trybałę. Dziś jest przykładną żoną i matką dwóch córek. Para pobrała się w 2017 roku. Wspólnie wychowują sześcioletnią Victorię oraz czteroletnią Kornelię. Małżonkowie chętnie dzielą się codziennym życiem w mediach społecznościowych. Tym razem celebrytka opublikowała zdjęcia córek znad polskiego morza. Obserwatorzy mogli podziwiać duże już dziewczynki. Nie umknęło im, do kogo tak naprawdę są podobne.

Zobacz wideo Eliza Trybała była z mężem na weselu

Eliza z "Warsaw Shore" pokazała duże już córki. Widać podobieństwo do obu rodziców

Eliza i Paweł Trybała wciąż odcinają kupony od sławy. Zajmują się między innymi promocją klubów. W zeszły weekend odwiedzili jeden z nich w Łebie. Para postanowiła połączyć pracę z przyjemnością i zorganizowała rodzinne wakacje nad morzem. Na krótki urlop zabrali córki. Na najnowszym zdjęciu na Instagramie Eliza pochwaliła się, jak duże są już Viktoria i Kornelia. Dziewczynki szalały na plaży w ubrankach od amerykańskiego projektanta Tommy'ego Hilfigera.

Siostry na zawsze - podpisała post dumna mama.
 

Pod zdjęciem znalazło się wiele komentarzy odnoszących się do urody dziewczynek.

Obydwie będą piękne, już to widać po rysach twarzy.
Piękne dziewczyny.

Jedna z obserwatorek odniosła się także do uderzającego podobieństwa do rodziców.

Dziewczynki są śliczne. Starsza czysty tata, a młodsza czysta mama.

Do tego komentarza postanowiła się odnieść Eliza.

Dużo osób tak mówi, a ja widzę u Kornelki podobieństwo mieszane, pół mojej mamy i pół Pawełka, a Vika to czysta moja teściowa i z charakteru, i z wyglądu.

Widzicie podobieństwo dziewczynek do znanych rodziców?

Więcej o:
Copyright © Agora SA