Eliza z "Warsaw Shore" pokazała zdjęcie sprzed 10 lat. Zmiana ogromna, ale inni uczestnicy programu również przeszli spore metamorfozy. Zwłaszcza Wiktoria!

Program "Warsaw Shore. Ekipa z Warszawy" odmienił polską telewizję. Alkohol, zabawa do białego rana, seks i kontrowersje, tym zasłynęli uczestnicy rozrywkowego show MTV. Szybko zyskali popularność i szturmem wdarli się do rodzimego show-biznesu. Czy pamiętacie jeszcze, jak wyglądali na początku swojej kariery? Niektóre metamorfozy uczestników "Warsaw Shore" naprawdę mogą Was zaskoczyć. Co więcej, wrażenie robią przemiany nie tylko dziewczyn, ale też i chłopaków!
Eliza Trybała Eliza Trybała Instagram/@elizka_trybala

Eliza Trybała

Eliza Trybała, a wcześniej Wesołowska, pojawiła się już w 1. edycji "Warsaw Shore" i na tym jej przygoda z programem się zakończyła. Powód? Oczywiście, że miłość! A co więcej, związek, ślub, a także i dzieci z jednym z uczestników "WS", Trybsonem. Historia ich miłości jest bardzo nietypowa, lecz co najważniejsze przetrwała aż do dziś. Eliza jednak jeszcze kilka lat temu wyglądała zupełnie inaczej. Idealnym tego dowodem jest zdjęcie, a dokładniej kolaż dwóch zdjęć, jaki celebrytka zamieściła na Instagramie. 

Eliza postanowiła podjąć wyzwanie "10YearsChallenge i pokazała, jak wyglądała równo 10 lat temu. Efekt? Powalający. 

Myślałam, że nie znajdę żadnego zdjęcia, ale w końcu wydobyłam tyle zdjęć, że myślałam, że się posikam ze śmiechu. Wtedy wyznawałam zasadę im mniej ubrań, a więcej makijażu tym lepiej. Dobrze, że mi to przeszło - napisała. 


Instagram/@elizka_trybala

Rzeczywiście, jeszcze kilka dobrych lat temu Eliza stawiała na ostry, czasem może i wulgarny wizerunek. Dziś w jej stylizacjach króluje prostota, a w wyglądzie zdecydowanie większa naturalność. Brawo!

Ania 'Mała' Ania 'Mała' screen YouTube/MTV Polska/Instagram/@malaa_official

Anna "Mała" Aleksandrzak

Ania, która szybko zyskała pseudonim "Mała", zawitała do domu "Warsaw Shore" również w 1. edycji i jest w nim aż do dziś. Trzeba przyznać, że wybitna z niej zawodniczka, jeżeli chodzi o dobrą imprezę. Ania należy do tych uczestniczek, które po udziale w show przeszły ogromną metamorfozę. Wszystko to za sprawą faktu, że Mała chętnie korzysta z zabiegów medycyny estetycznej i w żadnym stopniu się z tym nie kryje. 


sscreen YouTube/MTV Polska/Instagram/@malaa_official

Czy metamorfoza na plus? Najlepiej oceńcie to sami. Jedno jest jednak pewne - na aktualnych zdjęciach Małej ciężko jest rozpoznać tę Anię sprzed lat. 

Ewelina Kubiak Ewelina Kubiak screen YouTube/MTV Polska/Instagram/@ewel0na

Ewelina Kubiak

Ewelina to natomiast osoba, która swoim wyglądem wzbudza najwięcej kontrowersji. Spowodowane jest to faktem, że przemiana, jaka zaszła w wyglądzie Eweliny na przestrzeni ostatnich lat, jest po prostu spora. Powiększone usta i zauważalne zmiany w rysach twarzy sprawiły, że wielu zarzuca dziś Ewelinie przesadną sztuczność. W komentarzach pod zdjęciami celebrytki na Instagramie nie brakuje niestety negatywnych głosów ze strony internautów. 

Ewelina Kubiak
screen/YouTube/Instagram/@ewel0na

Fajna jesteś, ale matko nie rób już tak tych ust, bo nie wygląda to korzystnie.
Z Godlewską macie tego samego chirurga?
Plastik - czytamy.

Oczywiście, znajdą się również i takie osoby, które uważają, że Ewelina wprost wypiękniała. Celebrytka natomiast nie przestaje nas zaskakiwać i nadal eksperymentuje ze swoim wyglądem. A Waszym zdaniem? Metamorfoza udana, czy raczej niekoniecznie? 

Wiktoria Sypucińska Wiktoria Sypucińska KAPIF/Instagram/@kiedysvsdzis

Wiktoria Sypucińska

I w tym przypadku może Was czekać małe zaskoczenie. Wiktoria przyszła bowiem do "Warsaw Shore" już lekko odmieniona i wnioskujemy, że miała za sobą kilka wizyt w gabinecie medycyny estetycznej.

Wiktoria Sypucińska
mat. własne

Jak jednak wyglądała kilka lat temu? Sprawdziliśmy to dla Was i w tę metamorfozę naprawdę aż trudno uwierzyć. W sieci nie brakuje złośliwych komentarzy odnośnie aktualnego wyglądu Wiktorii, lecz ona sama zbyt mocno jednak się nimi nie przejmuje. Jak myślicie, prezentuje się dziś lepiej, czy może troszkę już przesadziła? 


Instagram/@victoriasypucinska.mtv/@kiedysvsdzis

Stifler Stifler Instagram/@stifler16cm

Stifler

Czas na mężczyzn! Damian Zduńczyk, czyli Stifler, to prawdziwy król imprezy. Gdy pojawił się w 3. sezonie "Warsaw Shore", zszokował swoim zachowaniem chyba wszystkich. Dziś natomiast nie pije już aż tak dużo alkoholu, ponieważ stawia głównie na siłownię. Stifler porzucił więc wódkę i nieprzespane noce na rzecz zdrowego trybu życia. Musimy przyznać, że bardzo mu się to opłaciło. Damian chętnie eksponuje swoją wysportowaną sylwetkę na Instagramie, gdzie obserwuje go już ponad 300 tysięcy użytkowników tej platformy. Nie dziwi nas to, gdyż jest na co popatrzeć. 

Stifler zapuścił również brodę i bardzo dzięki temu zmężniał. Przez pewien okres miał również dość długie wąsy, jednak niedawno delikatnie je skrócił. 


screen YouTube/MTV Polska/Instagram/@stifler16cm

I jak, najlepsza metamorfoza? 

Wojtek Gola Wojtek Gola screen YouTube/MTV Polska/Instagram@wojtekgola

Wojtek Gola

Wojtek pożegnał się już z "Warsaw Shore", jednak nadal nie daje o sobie zapomnieć. Jest bardzo aktywny w mediach społecznościowych, dzięki czemu jego fani mogą śledzić, jak potoczyły się jego losy po odejściu z domu "Ekipy". 


screen YouTube/MTV Polska/Instagram/@wojtekgola

I również Wojtek przeszedł na przestrzeni lat sporą metamorfozę. Gdy przyszedł do programu, wyglądał jeszcze jak nastolatek, a dziś? To prawdziwy mężczyzna! 

Trybson Trybson screen YouTube/MTV Polska/Instagram/@pawel_trybson_trybala

Paweł "Trybson" Trybała

W tym zestawieniu znalazło się również miejsce dla Trybsona. Może i trudno dostrzec u niego spektakularną metamorfozę, ale spójrzcie tylko na to zdjęcie Pawła z liceum! Trochę jednak się zmienił.


Facebook/Trybson Warsaw Shore

Dziś Trybson to zawodnik MMA, a także trener personalny. Jego rozbudowana muskulatura z pewnością zrobi wrażenie na niejednej kobiecie. On odnalazł już jednak miłość swojego życia i jest w szczęśliwym związku z Elizą, o czym wspominaliśmy na samym początku. 

Zmieniło się również podejście Trybsona do życia. Gdy wchodził do programu "Warsaw Shore", w głowie miał jedynie wyrywanie kolejnych panienek. Dziś to mąż i ojciec dwóch córek.


screen YouTube/MTV Polska/Instagram/@pawel_trybson_trybala

Takie metamorfozy również doceniamy!

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.