Eliza i Trybson wystąpili w programie "Zamiana Żon"! Wielkomiejskie życie zamieniła na pracę w... oborze!

Eliza i Trybson na chwilę pożegnają się ze swoim warszawskim życiem. Eliza zamieni gale i premiery na pracę w... oborze! Jak sobie poradzi?

Eliza i Trybson pojawili się w programie "Zamiana Żon" na kanale TTV. Para celebrytów przez chwile będzie wiodła życie "normalnej" rodziny. Ścianki, wyjścia na gale czy premiery na chwilę pójdą w odstawkę.

Warszawskie życie Elizy na czas programu przejmie Izabela. Kobieta będzie miała okazję przekonać się, jak naprawdę wygląda życie celebrytów, a jej przewodnikiem będzie - Trybson.

Co w tym czasie będzie robić Elizka? Przejmie obowiązki Izy, która porzuciła miasto dla życia na wsi. Razem z mężem Tomkiem, który jest leśnikiem i dwójka dzieci Alicją i Gracjanem mieszkają w kujawsko-pomorskim Wielkim Mędromierzu. Iza jest ekspedientką w lokalnym lumpeksie. Sama sprząta i gotuje dla całej rodziny, a oprócz tego z chęcią pomaga w należącym do teściów gospodarstwie. W wyglądzie stawia na naturalność, a właścicielki powiększonych ust to dla niej "glonojady".

To zupełne inny tryb życia niż ten, który prowadzi Eliza. Na co dzień zajmuje się promowaniem w mediach społecznościowych różnych marek, a przy okazji także siebie samej. Nie ukrywa też, że w przeciwieństwie do Izabeli, jest fanką wizyt w gabinetach medycyny estetycznej. Teraz może o tym zapomnieć. 

Jak poradzi sobie z pracą w oborze? Czy da radę przeżyć bez diety pudełkowej? Możecie sprawdzić to w dzisiejszym odcinku "Zamiany Żon" na TTV o godzinie 22:30.

Program "Zamiana Żon"

Bohaterki programu "Zamiana Żon", zamienią się rodzinami i sprawdzą, czy panujące w ich domach zasady pozwolą im zaprowadzić porządek w nowym środowisku. Zobaczymy, jak krańcowo różne rodziny dokonują ważnych życiowych wyborów. W każdym odcinku dwie bohaterki będą musiały zmierzyć się z siłą własnych przyzwyczajeń. Bohaterki sprawdzą również, w jakim stopniu własne doświadczenia i wypracowane rozwiązania znajdą swoje zastosowanie w nowych relacjach.

MT

Napisaliście ponad 30 tysięcy komentarzy z prośbą o Magdę Gessler w "Kole Plotka". Aby to się udało, potrzebujemy Waszej pomocy. Szczegóły poniżej:

 
Więcej o: