"Duża Ania" pojawi się w "Ex na plaży", a Eliza Trybała rozkręca swój biznes. Co słychać u uczestników, którzy odeszli z "Warsaw Shore"?

Program "Warsaw Shore - Ekipa z Warszawy" doczekał się kolejnej edycji. Przez program przewinęło się prawie 30 uczestników. Wielu z nich skończyło swoją przygodę z MTV, ale "Warsaw Shore" dał im 5 minut sławy. Czym byli uczestnicy zajmują się teraz? Zobaczcie!
Anna Ryśnik Anna Ryśnik Facebook.com/ AniaWarsawShoreMTV

Anna Ryśnik ("Duża Ania")

'Duża Ania' była w 'Warsaw Shore' przez 5 sezonów. Jak powiedziała w wywiadzie z Jakubem Henke 'Ptysiem', nie żałuje odejścia z programu, ponieważ wtedy zaczęła się realizować. Wyznała też, gdzie aktualnie pracuje.

Zajęłam się organizowaniem swojego życia w taki bardziej stabilny sposób. Myślę przyszłościowo - wyznała. - Jestem autorem w dużej firmie, dużo podróżuję, co nie ukrywam, że mnie męczy. Realizuję się, jestem bardzo zadowolona - dodała.

Teraz pojawi się w 4. sezonie programu 'Ex na plaży Polska'. Oprócz niej pojawi się także Bartek Barański, który pojawił się w "Warsaw Shore Summer Camp 3'. Na Cyprze będą szukać miłości. Czy im się uda? Dowiemy się już jesienią na antenie MTV Polska.

ex na plaży, duża ania, warsaw shore
Mat. prasowe

Eliza Trybała z córkami Eliza Trybała z córkami Instagram.com/ elizka_trybala

Eliza Trybała

Eliza wzięła udział tylko w pierwszej edycji 'Warsaw Shore'. Po programie związała się z 'Trybsonem'. Para ma teraz dwójkę dzieci, 4-letnią Victorię i 2-letnią Kornelię. Oprócz zajmowania się dziećmi, Trybała rozkręcała swój biznes. Projektuje ubrania dla mam i córek, a jej oferta się powiększa. 

Paweł Trybała z rodziną Paweł Trybała z rodziną Instagram.com/ pawel_trybson_trybala

Paweł "Trybson" Trybała

Jak na głowę rodziny przystało, Trybson dba o przyszłość najbliższych. Wybrał się na specjalny kurs, dzięki któremu w sierpniu 2014 roku został instruktorem kulturystyki. 

Paweł jest też przede wszystkim zawodnikiem MMA. Prowadzi też zajęcia samoobrony dla kobiet w jednej z warszawskich szkół sztuk walki. Dodatkowo, podobnie jak żona, ma na koncie liczne współprace z markami na Instagramie.

Paweł Cattaneo Paweł Cattaneo Instagram.com/pawelcattaneo_official/

Paweł Cattaneo

Paweł odszedł po 3. sezonie programu. Wrócił na studia a pracę licencjacką napisał na temat życia codziennego prostytutek w powojennej Polsce. Później otworzył swoją szkołę uwodzenia.

Wraz z moimi przyjaciółmi pojawimy się w 10 największych miastach Polski, gdzie podczas moich prelekcji dowiecie się w jaki sposób stać się seksualnie atrakcyjnym facetem, przyciągać kobiety, swobodnie zagadywać i z nimi rozmawiać, jak przełamać opór przed podejściem do nieznajomej osoby. Powiem też nieco o wyglądzie oraz o budowaniu sylwetki! - pisał na profilu swojego biznesu.

Teraz Paweł pracuje głównie jako trener personalny. Na Instagramie często dzieli się metamorfozami swoich podopiecznych. Znalazł także nową miłość i jak widać jest bardzo szczęśliwy.

Paweł Cattaneo, Warsaw Shore
Instagram.com/ pawelcattaneo_official

Magda Pyznar Magda Pyznar Instagram.com/ magda.pyznar

Magda Pyznar

Magda przez większość życia była tancerką. Po latach porzuciła swoją pasję.

Zapytasz, dlaczego nie wrócę do tańca? Czy nie jest mi szkoda tej 10-letniej pasji, masy wyrzeczeń i jeszcze większego wkładu pracy? Nie. Uważam, że widocznie tak miało być.

Aktualnie Magda realizuje się jako blogerka i instagramerka.

Bycie instagramerką może być nie tylko pracą, ale i pasją, którą możesz wykonywać będąc w każdej części świata. Pozowanie do zdjęć uwielbiałam od zawsze, a zarządzanie biznesem, zwłaszcza swoim, nie jest mi obce.

Więcej możecie przeczytać oczywiście na jej blogu. Niedawno napisała na Instagramie, że zajęła się zagłębianiem wiedzy z zakresu dietetyki.

Screen z bloga Magdy Pyznar
Imagdanation.pl

Jakub 'Ptysiu' Henke Jakub 'Ptysiu' Henke Instagram.com/ jakubhenke

Jakub Henke "Ptyś"

Jakub Henke, znany jako 'Ptyś', pożegnał się z programem po 7. sezonie ('Winter Camp'). W dalszym ciągu chętnie pojawia się na imprezach jako gość specjalny.

Jednak większość czasu poświęca na swój kanał na YouTube, na którym dzieli się swoimi vlogami, odpowiada na pytania fanów i przeprowadza wywiady z kolegami z Ekipy.

Malwina z 'Warsaw Shore' Malwina z 'Warsaw Shore' Instagram.com/ _majla_

Malwina Pycka

Malwina weszła do programu na miejsce Ali. Po odejściu z 'Warsaw Shore' wspomniała o nowych zawodowych planach.

Mam inne plany, jeszcze się z pewnością zobaczymy! 'Warsaw Shore' to była mega przygoda, ale czas na nowe życiowe wyzwania.

Malwina, Warsaw Shore
Screen z 'Warsaw Shore'/ MTV Polska

Jak dowiadujemy się z jej profilów social media, Malwina po programie była masażystką na Ibizie oraz pracowała jako kelnerka w Londynie. Ostatnio jednak na jej Instagramie pojawiają się zdjęcia ze Szwajcarii, więc możemy przypuszczać, że zmieniła miejsce zamieszkania.

Aleksandra Smoleń Aleksandra Smoleń Instagram.com/aleksandrasml

Aleksandra Smoleń

Ola była uczestniczką 6. sezonu, 'Summer Camp 2'. Po swojej przygodzie z programem prowadziła sklep odzieżowy na Instagramie.

Ola, Warsaw Shore
Instagram.com/ sklepkabelka

Alan Kwieciński Alan Kwieciński Instagram.com/ alan.kwiecinski

Alan Kwieciński

Alan Kwieciński zawrócił w głowie niejednej uczestniczce "Warsaw Shore". O związku z nim marzyła m.in. Wiktoria i Magda. Po odejściu z programu układa plany treningowe i dalej bierze udział w walkach MMA. Poza tym zaliczył rolę w filmie "Kobiety mafii" Patryka Vegi oraz... próbował swoich sił w "Top Model". Pojawił się na castingu do 7. edycji show.

Jola Mróz Jola Mróz Instagram.com/ jolamroz_official

Jola Mróz

Jola Mróz została wyrzucona z programu po tym, jak rzuciła się z butem na innego uczestnika, "Brzydala". Po tej aferze wyjechała do Londynu.

Ilona Borowska, Wojtek Gola Ilona Borowska, Wojtek Gola Instagram.com/ ilonaborowska_

Ilona Borowska

Ilona Borowska była bardzo krótko w "Warsaw Shore". Pojawiła się w "Summer Camp", gdzie walczyła o wejście do Ekipy. Nie udało się i musiała opuścić willę. Jest tancerką disco-polo.

Ilona, Warsaw Shore
Instagram.com/ ilonaborowska_

Wojtek Gola Wojtek Gola Instagram.com/ wojtekgola

Wojtek Gola

Wojtek Gola był od 1. edycji programu, jednak po 9. sezonach podjął poważną decyzję i po 4 latach rozstał się z "Warsaw Shore". Uznał, że już czas na kolejny etap w życiu i realizację nowych projektów. Zajął się m.in. organizacją gali MMA. Wrócił także do swojej ukochanej, Kornelii.

Wojtek Gola, Warsaw Shore
Insatgram.com/ wojtekgola

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.