Paweł "Trybson" Trybała w specjalnym przebraniu. "Jeśli Twoje córeczki powiedzą, że jesteś księżniczką"

Były uczestnik "Warsaw Shore" pozuje w bladoróżowym tutu. "Wy też dla swoich córeczek zrobicie wszystko?" - pyta Trybson.

Paweł "Trybson" Trybała do polskiego show-biznesu trafił za sprawą programu "Warsaw Shore", opowiadającego o grupie młodych ludzi, którzy uwielbiają imprezować. Oprócz tego w programie można śledzić rozterki miłosne uczestników. Jednym ze związków, który rozpoczął się podczas show, jest relacja Trybsona i Elizy. Para jest razem do dziś i doczekała się dwóch córek - Victorii i Kornelii. Teraz Trybson zdecydował się pokazać swoim fanom, co jest w stanie zrobić dla swoich córek. 

Urodziny córki TrybsonówKornelia Trybała skończyła 4 latka! Trybson i Eliza urządzili jej bajkowe przyjęcie

Zobacz wideo

Trybson przebrany za księżniczkę

Były uczestnik "Warsaw Shore" opublikował zdjęcie z córkami.  Wszyscy mają na sobie kolorowe spódnice przypominające trochę dłuższe tutu, Trybson wybrał bladoróżową. W Instagramowym poście napisał:

Możesz być samcem Alfa, prawdziwym twardzielem, Macho, zawodnikiem MMA i zabijaką... Ale jeśli Twoje córeczki powiedzą, że jesteś księżniczką... To jesteś, kurde, właśnie księżniczką! - twierdzi.

Na koniec wpisu zapytał:

Wy też dla swoich córeczek zrobicie wszystko?
 

Fani zachwyceni są dystansem celebryty. W komentarzach piszą:

I taki tata ma być! Wzór.
Brawo, prawdziwy tatuś. Ten facet ma dopiero jaja! Uczcie się panowie. Super rodzinka.
Jak słodko, rozczuliłeś tym zdjęciem każdą kobietę, a niejednego faceta rozwaliłeś pewnie na łopatki! - twierdzą zachwyceni użytkownicy serwisu Instagram.

Inni gratulują luźnego podejścia do wychowywania dzieci. A wam jak się podoba Trybson w takim wydaniu? 

Eliza TrybałaEliza Trybała pokazała, jak wystroiła swoją córkę. "Moja mała diva". Internautki zachwycone: "Ale piękności"

Więcej o: