Córka Trybałów poszła do komunii. Strój Elizki zniesmaczył internautki. "To nie wesele czy impreza"

Paweł i Eliza Trybałowie mają za sobą piękne wydarzenie. Ich starsza córka przyjęła sakrament Pierwszej Komunii Świętej. Dumni rodzice udostępnili w mediach społecznościowych zdjęcia, ale oprócz gratulacji, pojawiła się ostra krytyka.

Eliza i Trybson poznali się dzięki udziałowi w kontrowersyjnym programie "Warsaw Shore". Dziś tworzą szczęśliwą rodzinę, a także doczekali się dwóch córek. Starsza z nich niedawno poszła do komunii, a rodzice uczynili wszystko, by ten dzień był dla niej niezapomnianym przeżyciem. Widzimy, że dziewczynka miała dwie, skromne białe kreacje. Na zdjęciach znaleźli się oczywiście także Eliza i Paweł Trybałowie, a strój mamy Victorii wywołał zamieszanie w komentarzach. 

Zobacz wideo Zobaczcie, co uważa

Eliza Trybała na komunii córki. Posypały się zarzuty 

Eliza wybrała na tę okazję dość odważną sukienkę na jedno ramię i ze sporym rozcięciem na nodze, którą chętnie eksponowała na kadrach. Całość dopełniły sandały na obcasie oraz sporych rozmiarów doczepiony warkocz. Choć od wszystkich biło szczęście, to jednak niektórzy internauci skupili się właśnie na tym, jak wyglądała Trybała. "Wszystko fajnie, ale strój mamy absolutnie nieodpowiedni, ani fryzura, ani sukienka. Źle to wygląda. Strój niedopasowany do okazji. To nie wesele czy impreza, to komunia", "Rodzice ubrania niestosowne do okazji, aby tylko się wyróżniać w kościele", "Fryzura Eliza, tragedia..." - czepiają się niektórzy. Na ten pierwszy komentarz adresatka krytyki postanowiła odpowiedzieć.

A napisz mi proszę, gdzie są zasady czy jakiś regulamin ubioru na komunię? Bo nie wiedziałam, że taki istnieje… Zawsze lubię się dobrze ubrać. Moja córka jest do tego przyzwyczajona, sama przyznała, że wyglądam pięknie i zrobiłam wszystko, żeby czuła się wyjątkowo w tym dniu. Stanęłam na wysokości zadania, żeby była najważniejsza i tak było. Nie musi się innym to podobać, ale najważniejsze, że mojej córce się wszystko podobało i jestem tego pewna, że była w tym dniu najszczęśliwszą na świecie. Już ja o to zadbałam, więc wasze komentarze są tu zbędne …

- czytamy. Odniosła się także do zarzutów na temat uczesania i podkreśliła, że jej zdaniem jest "zaj**ista". Oczywiście pod postami nie brakuje zachwytów, w których fani rodziny komplementują to, jak się prezentowali. "Przepiękne dziewczyny", "Super, stanowicie niesamowitą ekipę" - piszą inni. Zdjęcia rodziny Trybałów, także Elizy z komunii córki, znajdziecie w naszej galerii na górze strony. A w sondzie poniżej dajcie znać, co uważacie o stylizacji Elizy. Faktycznie spadła na nią słusznie krytyka? 

 
Co myślisz o stroju Elizy na komunii córki?
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.