"Królowa przetrwania". Ewa Piekut na archiwalnym zdjęciu. Była tlenioną blondynką

"Królowa przetrwania". Ewa Piekut udostępniła swoje archiwalne zdjęcie. Po ciemnych włosach ani śladu.

"Królowa przetrwania" to nowy format TVN, w którym wybrane celebrytki próbują przetrwać w dżungli. Dwa pierwsze odcinki programu są już dostępne na Playerze. Jedną z uczestniczek jest Ewa Piekut, która zaczęła karierę medialną od udziału w "Warsaw Shore". Bohaterka programu wówczas dała się poznać jako miłośniczka szaleńczych imprez. Piekut opublikowała na Instagramie zdjęcie, na którym pokazała się w wydaniu sprzed kilkunastu lat.

Zobacz wideo Janoszek zdradza, gdzie była, kiedy jej nie było

"Królowa przetrwania". Ewa Piekut na archiwalnych zdjęciach. Nie poznacie jej

Ewa Piekut może dziś pochwalić się szczupłą, wyćwiczoną figurą. Ma czarne długie włosy, a jej ciało pokrywają liczne tatuaże. Na archiwalnym zdjęciu uczestniczka "Królowej przetrwania" miała nieco inną figurę, platynowe blond włosy oraz makijaż, który uwydatniał jej oczy. Zmieniła także upodobania modowe - przed laty ubierała się zdecydowanie mniej "salonowo" niż obecnie. Zdjęcie zobaczycie w naszej galerii u góry strony.

'Królowa przetrwania''Królowa przetrwania' 'Królowa przetrwania', fot. Player

"Królowa przetrwania". Aneta Glam zapowiada dramy w programie

Do formatu "Królowa przetrwania" zaproszenie do formatu przyjęły: Aneta Glam, Josephine Kwaśniewska, Ewelina Kubiak (Ewel0na), Klaudia Klimczyk, Monika Miller, Edyta Folwarska, Klaudia Nieścior, Marta Linkiewicz, Waleria Szewczyk, Wiktoria Kozar, Natalia Janoszek oraz Ewa Piekut. Zwyciężczyni ma otrzymać nagrodę pieniężną. Najwięcej emocji budzi obecność Natalii Janoszek, która od czasu głośnego filmu Krzysztofa Stanowskiego zniknęła z polskiego show-biznesu. Dziennikarz sportowy wtrącił już trzy grosze na temat obecności celebrytki w nowym show TVN-u. Aneta Glam zapowiedziała z kolei, że w programie nie będzie brakować konfliktów między uczestniczkami, wynikających z ich zróżnicowanych temperamentów. - Byłam w towarzystwie dziewczyn o bardzo silnych osobowościach, działo się między nami dużo rzeczy i wiele było dram, także zapraszam do oglądania - powiedziała Glam na Instagramie.

'Królowa przetrwania''Królowa przetrwania' 'Królowa przetrwania', fot. Player

Przypominamy, że trwa plebiscyt Plotka i Radia Złote Przeboje. Możesz zdecydować, kto zdobędzie JUPITERA ROKU w siedmiu kategoriach. W kategorii Gwiazda Roku nominowani są: Maryla Rodowicz, Doda, Edward Miszczak, Katarzyna Cichopek i Ewa Drzyzga. GŁOSUJ TU!

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.