Zygmunt Chajzer wziął ostatnio udział w programie "Eksperyment: Odsiadka" stacji Canal Plus. Ideą programu jest zamknięcie grupy znanych osób z show-biznesu w starym zakładzie karnym, gdzie uczestnicy mają zmierzyć się z warunkami zbliżonymi do rzeczywistej odsiadki - w celi, bez kontaktu ze światem zewnętrznym, pod okiem strażników i w towarzystwie "współosadzonych", którymi są dawni więźniowie. To pierwszy takiego typu projekt stacji. Zdjęcia realizowane są w starym zakładzie karnym w miejscowości Bartoszyce. Ostatnio w programie doszło do spięcia między prezenterem a Kacprem Porębskim znanym jako Jasper. Poszło o... masło. Więcej przeczytasz tutaj. W związku z udziałem w programie Chajzer udzielił wywiadu portalowi Wirtualna Polska. W trakcie rozmowy otworzył się na temat swojego syna Filipa.
O Filipie Chajzerze nieustannie głośno jest w mediach. Ostatnio za sprawą głośnej "afery zębowej" czyli konfliktowi między celebrytą a drem Piotrem Trafidło. Wszystko zaczęła się od bólu, z jakim prezenter rzekomo zmagał się po bondingu (więcej przeczytasz tutaj). Ostatnio Chajzer starł się także z Adrianem Szymaniakiem ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia". W rozmowie z redakcją Plotka celebryta odparł zarzuty uczestnika show TVN. To zaledwie wierzchołek góry lodowej, bo Chajzer od miesięcy jest na językach choćby za sprawą zamiaru walki w jednej z federacji freak fight czy głośnym przedsięwzięciem, jakim jest kebabowy biznes. Co o poczynaniach syna sądzi Zygmunt Chajzer? W rozmowie z Filipem Borowiakiem z Wirtualnej Polski prezenter odniósł się do całego medialnego zamieszania wokół swojego potomka.
Podejmował różnego rodzaju decyzje, których ja nie rozumiem. Być może to taki czas był, czas bardzo emocjonalny. Być może w tej chwili to się wszystko poukłada i inaczej poustawia
- podkreślił. Wspomniał także, że przedsięwzięcie Filipa z kebabami idzie bardzo dobrze.
Filip Chajzer kilka lat temu odszedł z programu "Dzień dobry TVN". Jego ojciec w rozmowie z portalem Wirtualna Polska przyznał, że jego potomek jest świetnym reporterem. Ocenił także szanse syna na powrót do telewizji. "To wszystko zależy od niego, myślę, że on trochę zmęczony był... Nie do końca to wszystko się dobrze poukładało. Czy to jest ostateczne decyzja? Tego nie wiem. Czy w którymś momencie nie zatęskni? Myślę, że gdzieś tam mu chodzi po głowie" - podsumował.
To dlatego Komarnicka i Terrazzino odpadli z "Tańca z gwiazdami"? Ekspertki tłumaczą
Bardowska z "Rolnik szuka żony" miała dość czarnych frontów. Tak teraz wygląda jej kuchnia
Kubicka opuściła sąd i odezwała się na Instagramie. "Już koniec cyrków"
Timothée Chalamet i Kylie Jenner spięli się na Oscarach. "Zachowujesz się jak dziecko..."
Baron wieczorem przerwał milczenie na temat rozwodu. Krótko i na temat
Burza po odpadnięciu Komarnickiej z "Tańca z gwiazdami". Internauci zwracają uwagę na jej nietypowe zachowanie
Zagrał "polskiego Casanovę" i zapłacił za to wysoką cenę. Rola Tulipana stała się dla Monczki przekleństwem
Timothée Chalamet szybko opuścił galę Oscarów. Media piszą o upokorzeniu
Widzowie burzą się po emisji odcinka "Nasz nowy dom". Lawina komentarzy