Małgorzata Walczak

Małgorzata Walczak

Małgorzata Walczak jest polską dziennikarką, zajmującą się tematyką służby zdrowia. Dziennikarka pracowała między innymi w stacjach TVN Warszawa, TTV oraz TVP Info. Małgorzata Walczak prywatnie od kilku lat jest związana z dziennikarzem Filipem Chajzerem, z którym spodziewa się dziecka.

Imię i nazwisko: Małgorzata Walczak
Zawód: dziennikarka

Kim jest Małgorzata Walczak?

Małgorzata Walczak jest dziennikarką, współpracowała zawodowo między innymi z telewizją TVP Info. Walczak ukończyła studia na kierunkach politologia oraz dziennikarstwo na uczelni Collegium Civitas. W swojej karierze pracowała w stacjach, takich jak TTV oraz TVN Warszawa. Tematyką, którą zajmuje się jako dziennikarka, jest głównie służba zdrowia. Dziennikarka ma na swoim koncie między innymi oficjalne podziękowania, które otrzymała od dyrektora WIM. Podziękowania były związane z jej szczególnym wkładem w rozwój dziennikarstwa edukacyjno-społecznego oraz informacyjnego w tematyce służby zdrowia.

Związek Małgorzaty Walczak z Filipem Chajzerem

Niedawno o Małgorzacie Walczak stało się głośno za sprawą ujawnienia związku z dziennikarzem Filipem Chajzerem. Para przez długi czas ukrywała swój związek, a jak się okazało są razem już od kilku lat. Małgorzata Walczak i Filip Chajzer poznali się w 2013 roku, kiedy pracowali razem w jednej stacji telewizyjnej. Wzięli ślub w 2015 roku, a w podróż poślubną wybrali się do Stanów Zjednoczonych. Małgorzata Walczak jest drugą żoną Filipa Chajzera. Nawet po ślubie utrzymywali swój związek w tajemnicy i unikali wspólnych wyjść i pokazywania się razem na publicznych imprezach. Pierwsze wspólne zdjęcia Małgorzata Walczak i Filip Chajzer opublikowali dopiero w 2016 roku, kiedy byli na Life Festival Oświęcim 2016. W maju tego roku dziennikarz potwierdził plotki, że Małgorzata Walczak jest w ciąży. Przypomnijmy, że Filip Chajzer był już ojcem. Jego synek z pierwszego małżeństwa, dziewięcioletni Maksymilian, zginął w wypadku samochodowym w 2015 roku. Kierowcą był wówczas dziadek chłopca od strony matki.

małgorzata walczak