Krzysztof Jackowski ma kolejną wizję. Przewiduje wybory prezydenckie w 2025 roku. Sytuacja polityczna sporo się zmieni

Krzysztof Jackowski ma kolejną wizję. Tym razem jasnowidz skupił się na polskiej scenie politycznej i wyborach prezydenckich w 2025 roku. Już wie, kto nie ma w nich żadnych szans.

Krzysztof Jackowski jest jednym z najbardziej znanych jasnowidzów w Polsce. Jego wizje często się sprawdzają, więc nic w tym dziwnego, że to, co powie jasnowidz z Człuchowa, budzi coraz to większe zainteresowanie. Sam zainteresowany ostatnimi czasy stał się nieco bardziej aktywny, co tylko podgrzewa atmosferę. Tym razem odniósł się do sytuacji na polskiej scenie politycznej. Już teraz wie, kto nie ma szans w kolejnych wyborach prezydenckich. 

Krzysztof JackowskiKrzysztof Jackowski przepowiada podróże w czasie. Są możliwe, ale stawia jeden warunek

Krzysztof Jackowski przewiduje kolejne wybory 

Sytuacja polityczna w Polsce jest lekko mówiąc napięta, więc każdego interesuje, co będzie dalej. Czy Prawo i Sprawiedliwość nadal będzie u władzy? "Super Express" spytał Jackowskiego o szansę Beaty Szydło w kolejnych wyborach prezydenckich. Z tego, co mówi jasnowidz, ta nie ma najmniejszych szans na sukces.

Moim zdaniem Beata Szydło nie ma szans na to, by wygrać wybory prezydenckie w 2025 roku, bo jej partia będzie tracić poparcie - odpowiedział Jackowski na łamach "Super Expressu".

Alicja Tracz Eurowizja Junior 2020Eurowizja Junior 2020. Kto wygra? Jakie szanse ma Polska? Ala Tracz z miejscem na podium

Jackowski zaznacza, że już w przyszłym roku Prawo i Sprawiedliwość straci sporo poparcia.

Moim zdaniem za 5 lat będzie to już zupełnie inna Polska. Już 2021 będzie złym rokiem i już wtedy Prawo i Sprawiedliwość może mieć problemy- dodaje.

Kto zatem ma największe szanse w kolejnych wyborach prezydenckich? Jackowski uważa, że będzie to osoba z Ruchu 2050 Szymona Hołowni.

Stamtąd może wyłonić się przyszły prezydent, choć nie będzie to sam Hołownia- zdradza Jackowski.

Wierzycie w jego przepowiednie?

ZOBACZ TEŻ: Krzysztof Jackowski miał wizję na rok 2021. Opowiedział o szczepionkach i zdradził, kiedy PiS odejdzie od władzy