Krzysztof Jackowski

Krzysztof Jackowski

Krzysztof Jackowski jest znany jako polski jasnowidz. Wypowiada się w ważnych dla kraju i świata kwestiach, przewidując możliwe scenariusze tego, co może się wydarzyć. Specjalizuje się w poszukiwaniu osób zaginionych i prowadzi działalność gospodarczą zarejestrowaną jako "usługi paranormalne". Z wykształcenia jest tokarzem.


Data urodzenia: 1.06.1963 r.
Miejsce urodzenia: Człuchów
Zawód: jasnowidz, tokarz
Facebook: facebook.com/JasnowidzKrzysztofJackowski/

Krzysztof Jackowski - kariera

Krzysztof Jackowski ukończył szkołę zawodową, a z wykształcenia jest tokarzem. Od lat mieszka w Człuchowie - niewielkim mieście w województwie pomorskim. Jak wyznał w dokumencie na swój temat "Poza materią", pierwsze wizje zaczął miewać w wieku 27 lat. Jak twierdzi, z dnia na dzień udało mu się przewidzieć awarie dostępu do bieżącej wody w swojej miejscowości. Jackowski swoją popularność zawdzięcza współpracy z polską policją, a także aktywnemu uczestnictwu w mediach masowego przekazu. W 2001 r. zasłynął programem Polsatu zatytułowanym "Eksperyment jasnowidz", w którym udowadniał swoje umiejętności. Choć Człuchowianin każdego roku bardzo chętnie przewiduje zdarzenia na polskiej i światowej scenie politycznej, podkreśla, jego specjalizacją są wizje dotyczące konkretnych osób i związanych z nimi zdarzeń kryminalnych. Był zaangażowany w najbardziej medialne sprawy, takie jak zabójstwo Madzi z Sosnowca. Twierdzi także, że to on wskazał miejsce, gdzie zostało odnalezione ciało producenta filmowego Piotra Woźniaka-Staraka, który w sierpniu 2019 r. wypadł z motorówki na jeziorze Kisajno. Warto podkreślić, że praktyka jasnowidza z Człuchowa od początku budzi wiele kontrowersji i nie ma wiarygodnego eksperymentu naukowego, który dowodziłby istnienia tego zjawiska. Mimo że Jackowski chętnie opowiada o współpracy z policją, ta niechętnie przyznaje się do korzystania z jego usług. W 2013 r. były rzecznik policji Marek Jeleniewski ocenił, że wskazania Jackowskiego są "zerowe" i radzi sobie jedynie w najbardziej oczywistych sprawach.

Krzysztof Jackowski - życie prywatne

Krzysztof Jackowski po raz pierwszy ożenił się w wieku 21 lat, lecz po latach doszło do rozwodu. W 2014 r. stanął drugi raz na ślubnym kobiercu, tym razem z młodszą o 19 lat Katarzyną. Jasnowidz ma dwójkę dzieci z pierwszego małżeństwa.

krzysztof jackowski

Więcej o:

krzysztof jackowski

Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.