Krzysztof Jackowski ma dobre wieści na majówkę. Na to czekały miliony Polaków

Krzysztof Jackowski twierdzi, że zna pogodę na majówkę. Jasnowidz przewiduje, że zaskoczyć może jeden dzień.

Krzysztof Jackowski oprócz wróżenia z fusów na tematy społeczne i polityczne, lubi także zabawiać się w meteorologa. Najsłynniejszy polski jasnowidz wieszczył nam już pogodę na wiosnę, Wielkanoc, lato, a teraz przyszedł z kolejnymi przewidywaniami. Człuchowianin wyjaśnił w rozmowie z "Super Expressem", jakiej aury atmosferycznej można się spodziewać na majówkę.

Zobacz wideo Magda Gessler ma dar jasnowidzenia? "Wiem, kiedy miejsce jest zagracone złą energią"

Krzysztof Jackowski wywróżył pogodę na majówkę. "To się skończy"

Nie potrzeba nam czarodziejskiej kuli, aby stwierdzić, że pogoda w kraju jest ostatnio kapryśna. Krzysztof Jackowski widzi jednak światełko w tunelu. "W tę sobotę 27 kwietnia to się skończy" - zaczął. Według jasnowidza, ci, którzy zaplanowali urlop na majówkę, mogą odetchnąć z ulgą. Polaków czeka ładna pogoda bez deszczu. Z wyjątkiem jednego dnia, który ma być nieco bardziej kapryśny. Wejdźcie do naszej galerii u góry strony, aby zobaczyć młodszą o 19 lat żonę Krzysztofa Jackowskiego - Katarzynę.

Następny tydzień, ten z majówką, będzie ładny. Taki ciepły, bez opadów. Chociaż jeden dzień nie będzie taki, jakbyśmy chcieli. Po majówce przyjdzie załamanie pogody na dwa, maksymalnie trzy dni, a potem już będzie ciepło

- skwitował Krzysztof Jackowski. 

Krzysztof Jackowski nie ma dobrych wieści na 2024 rok. Zły czas potrwa cztery lata

Nie ulega wątpliwości, że Krzysztof Jackowski często straszy katastroficznymi wizjami na temat przyszłości. Choć trudno mówić o wiarygodności jego wywodów, to i tak są chętnie czytane przez internautów. Niedawno wypowiadał się na temat 2024 roku. Ma to być bardzo ważny okres, który okaże się początkiem... "czegoś". Czego? Rzecz jasna problemów, konfliktów i kłopotów. Co więcej, zły okres ma potrwać aż cztery lata. - 2024 rok to bardzo istotna data. To jest data rozpoczęcia czegoś, co my nazwiemy jakimś krótkim etapem na świecie, nie tylko w Polsce. Potrwa to do 2028 roku. Obawiam się, że niestety Polska będzie się borykała z kłopotami, jak wiele innych państw, ponieważ to będzie okres wojen na świecie - powiedział Jackowski, po czym dodał niepokojąco, że "to będzie zły rok". Były tokarz w tej samej wizji podzielił się także spostrzeżeniami w sprawie wejścia waluty euro do Polski.

Krzysztof Jackowski przestrzega. Zaraz się zacznie. 'To ostatni podryg'Krzysztof Jackowski przestrzega. Zaraz się zacznie. 'To ostatni podryg' Krzysztof Jackowski przestrzega. Zaraz się zacznie. 'To ostatni podryg', fot. Youtube @Krzysztof Jackowksi JASNOWIDZ

Czy wierzysz w przepowiednie Krzysztofa Jackowskiego?
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.