"The Voice of Poland". Edyta Górniak pożegnała faworytkę ze swojej drużyny. Nie obyło się bez nawiązania do "trudnych czasów"

"The Voice of Poland". Edyta Górniak musiała pożegnać jedną z uczestniczek ze swojej drużyny. W swojej przemowie gwiazda nawiązała do pandemii koronawirusa. Przyznała, że brakuje jej... przytulania na planie.

Półfinał "The Voice of Poland" to bardzo emocjonujące widowisko TVP. Uczestnicy walczący o tytuł najlepszego głosu Polski zaprezentowali swoje debiutanckie utwory, które oceniło wymagające jury w składzie: Edyta Górniak, Michał Szpak, Urszula Dudziak oraz Tomson i Baron. Szczególnie wiele emocji dostarczyły widzom członkinie drużyny Edyty. Anna Gąsienica-Byrcyn i Anna Nadkierniczna zaprezentowały kompozycje, które ujęły wszystkich sędziów.

'The Voice of Poland'"The Voice of Poland". Produkcja podkoloryzowała rzeczywistość w ćwierćfinałowym odcinku

"The Voice of Poland". Wiemy, kto odpadł z drużyny Edyty Górniak

Jako pierwsza na scenie pojawiła się Anna Gąsienica-Byrcyn, której produkcją piosenki zajęła się sama Paulina Przybysz. Górniak tak bardzo spodobał się utwór, że aż zaniemówiła:

Aniu, ja jestem speechless. Bardzo to do ciebie pasuje. Ten utwór powinien wejść do radia – przyznała jurorka.
Zobacz wideo Edyta Górniak nie wzięła pieniędzy za koncert. Dlaczego?

Utwór drugiej wokalistki z drużyny Edyty, okazał się mieć bardzo poruszający tekst. Słowa napisała sama uczestniczka, a w krótkim materiale przed występem przyznała, że tekst stworzyła w trudnym dla siebie okresie. Edytę dogłębnie poruszyły frazy wyśpiewane przez Annę:

Aniu, zastanawiam się co się wydarzyło w twoim życiu, że napisałaś taki tekst. Jest ponadczasowy. […] Piękny utwór.

"The Voice of Poland". Edyta Górniak nawiązała do pandemii koronawirusa

Niestety, regulamin programu "The Voice of Poland" jest nieubłagany. Decyzją jurorów, którzy głosowali za pomocą tabletów, z show pożegnała się Anna Nadkierniczna. Edyta Górniak w słowach pożegnalnych nawiązała do pandemii koronawirusa:

W tak trudnych czasach mieliśmy okazję doświadczyć takiego piękna. [...] Bardzo trudna jest to edycja, bo nie można się tulić. Dlatego tulę cię całym sercem.

The Voice of Poland"The Voice of Poland". Paddy z "The Kelly Family" w finałowym odcinku. Na ten występ czekali wszyscy. Co zaśpiewał?

W finale "The Voice of Poland" zobaczymy między innymi Annę Gąsienicę-Byrcyn. Kibicujecie jej?