Naturalna Agnieszka Włodarczyk zrobiła sobie selfie z partnerem. Fani od razu zwrócili uwagę na podobieństwo zakochanych

Agnieszka Włodarczyk jest zakochana! Urocze zdjęcie i podpis dowodzą, że już dawno nie była tak szczęśliwa.

Agnieszka Włodarczyk do show-biznesu trafiła jeszcze jako nastolatka. Dzięki rolom w kultowych produkcjach (m.in.: "E=MC2" czy "13 posterunek") dorobiła się statusu gwiazdy. W ostatnich latach aktorka rzadziej pojawia się jednak na ekranie, ale w jej życiu nie ma miejsca na nudę. Aktorka od jakiegoś czasu jest szczęśliwie zakochana. Wybranek Agnieszki Włodarczyk to Robert Karaś. W 2018 roku mężczyzna pobił rekord świata w triathlonie, a konkretnie jego bardziej wymagającej i prestiżowej odmianie, czyli Iron Manie (3,86 km pływanie, 180,2 km jazda na rowerze i 42,195 km bieg). Ostatnio gwiazda coraz częściej pokazuje partnera w mediach społecznościowych.

Zobacz wideo Jak wakacje spędzają polskie gwiazdy?

Zakochana Agnieszka Włodarczyk z partnerem w Indonezji 

Agnieszka Włodarczyk i Robert Karaś od kilku dni wypoczywają na indonezyjskiej wyspie Gili Air. Pogoda dopisuje, podobnie jak ich humory. Jak zdradziła gwiazda, okolica jest praktycznie pusta, a turystów najzwyczajniej w świecie nie ma. Największa atrakcja to sama natura, a więc zakochani mogą w ciszy i spokoju się zregenerować. Agnieszka Włodarczyk zażartowała nawet, że nie ma zamiaru wracać do Polski, dopóki sytuacja w branży artystycznej się nie uspokoi.

Zastój w pracy nie popsuł jednak nastroju aktorce. Na najnowszym selfie z ukochanym gwiazda wręcz promienieje. Co więcej, nie ma na sobie ani grama makijażu. Naturalna piękność!

To uczucie, kiedy niczego byś nie zmieniła... - czytamy w opisie.
 

Fani Włodarczyk z miejsca zabrali się za komentowanie uroczej fotki.

Serce się raduje, widząc Was takich szczęśliwych.
Piękna para - czytamy.

Część internautów, w tym także Małgorzata Rozenek, zwróciła uwagę na podobieństwo między aktorką, a jej ukochanym.

Ale jesteście do siebie podobni.
Znam kilka par bardzo szczęśliwych i autentycznie podobnych na pierwszy rzut oka. Może coś w tym jest.

Też to widzicie?

Więcej o:
Copyright © Agora SA