Alicja Bachleda-Curuś podzieliła się szczęśliwą nowiną. Jej rodzina się powiększyła

Alicja Bachleda-Curuś poważnie myśli o powiększeniu rodziny. Marzy jej się córka. Teraz jednak podzieliła się inną szczęśliwą nowiną. Jej bratu urodził się syn.

Alicja Bachleda-Curuś po zrobieniu kariery w Polsce przeprowadziła się do Stanów Zjednoczonych, gdzie mieszka już kilka lat. Na swoje nowe miejsce zamieszkania wybrała Los Angeles. Nadal rozwija swoją karierę i jednocześnie łączy ją z macierzyństwem. Wspólnie z byłym partnerem Collinem Farrellem wychowuje 11-letniego syna Henry'ego Tadeusza. Po kilku latach samotności weszła w nowy szczęśliwy związek. Niedawno zaręczyła się i zdradziła, że chciałaby powiększyć rodzinę. Marzy o córce. 

Jestem w bardzo dobrym miejscu. Przede wszystkim znalazłam spokój wewnętrzny i szczęście, którego zawsze sobie życzyłam. Myślę, że do tego trzeba dojrzeć. Natomiast, nie mówię za dużo o życiu prywatnym, więc tak to zostawimy. Ale gratulacje przyjmę – powiedziała w rozmowie z Jastrząb Post.

Alicja Bachleda-Curuś została ciocią

Alicja Bachleda-Curuś planuje przylecieć na święta Bożego Narodzenia do Polski i spędzić je razem z rodziną. Niedawno okazało się, że jej brat Tadeusz Bachleda-Curuś został tatą. Oprócz wspólnych świąt rodzinę czekają również chrzciny syna Tadeusza. Wiemy już, że gwiazda zostanie matką chrzestną. Twierdzi, że długo przygotowywała się do tej roli. W "Życiu na gorąco" czytamy, że syn odziedziczył imię po ojcu. 

To imię egzystuje w mojej rodzinie od pokoleń. W rodach góralskich jest taka zasada, że ojciec przekazuje swoje imię synowi i dalej jest to kontynuowane: mój brat to Tadeusz, jego syn również – tłumaczyła Alicja Bachleda-Curuś.

Trzymamy kciuki za małego Tadeusza i jednocześnie za jego chrzestną. Życzymy spełnienia marzeń i upragnionej córeczki.

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Agora SA