In-Grid, Danzel, Kate Ryan - polscy fani kiedyś ich uwielbiali. Jak wyglądają dzisiaj?

Kate Ryan, Garou, Danzel - te nazwiska jeszcze 10 lat temu wzbudzały wśród Polaków ogromne emocje. Zobaczcie zagranicznych artystów, którzy ponad dekadę temu robili karierę w Polsce. Bardzo się zmienili?
Alizee w 2001 roku Alizee w 2001 roku East News/VANINA LUCCHESI

Alizée

Alizée była kiedyś jedną z najpopularniejszych piosenkarek w Polsce. Jej piosenka "Moi... Lolita" z 2000 roku pobijała listy przebojów. Piosenkarka dziś nie jest już aż tak popularna, a na jej Instagramie możemy zobaczyć głównie zdjęcia jej dzieci.

In-Grid w 2004 roku In-Grid w 2004 roku East News/TRICOLORS

In-Grid

In-Grid to włoska wokalistka, która zasłynęła piosenką "Tu es foutu", śpiewaną w języku francuskim. Piosenkarka wielokrotnie gościła w Polsce, a nawet kilkukrotnie występowała na festiwalu w Sopocie. Włoszka była tak bardzo popularna w kraju nad Wisłą, że zapraszano ją nawet na festyny miejskie i dożynki. Zobaczcie, jak wygląda dziś.

Kate Ryan w 2004 roku Kate Ryan w 2004 roku East News/TRICOLORS

Kate Ryan

Inną kilkusezonową megagwiazdą była Kate Ryan. Singiel belgijskiej piosenkarki, "Désenchantée" znalazł się na pierwszym miejscu list przebojów w 32 krajach. Wokalistka chętnie zapraszana była do Polski, a w zeszłym roku wystąpiła nawet na koncercie "Roztańczony Śląsk". Przestawiano ją jako gwiazdę światowego formatu, niemniej jej największe przeboje takie jak "Désenchantée" czy "Voyage, voyage" były coverami. Bardzo się zmieniła?

Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez Kate Ryan (@realkateryan)

Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez Kate Ryan (@realkateryan)

Carah Connor w 2002 roku Carah Connor w 2002 roku East News/TRICOLORS

Sarah Connor

Niemiecka piosenkarka Sarah Connor zdobyła popularność dzięki piosence "From Sarah with Love". Wokalistka wielokrotnie występowała w Polsce, a jej utwory były non stop puszczane w stacjach radiowych. Doczekała się nawet kilkuminutowego reportażu, wyemitowanego w polskiej telewizji. Dziś Niemka porusza się głównie w obrębie rynku muzycznego w swoim kraju. Chętnie udziela się też na Instagramie.

Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez Sarah Connor (@sarahconnor)

Danzel i Mandaryna w 2005 roku Danzel i Mandaryna w 2005 roku East News/TRICOLORS

Danzel

Danzel to zdecydowanie największa upadła gwiazda spośród tych, które swojego czasu rozbłysły nad Polską. Był finalistką jednej z edycji belgijskiej wersji programu Idol, a jego największym hitem jest utwór "Pump It Up!" z 2004 roku. Piosenkę grano na każdej szkolnej dyskotece. Belg nawet brał udział w polskich eliminacjach do konkursu Eurowizji w 2006 roku, ale przegrał z zespołem "Ich Troje" Bardzo się zmienił?

Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez Danzel (@danzel_official)

Garou w 2003 roku Garou w 2003 roku East News/TRICOLORS

Garou

Garou to kanadyjski wokalista odkryty przez Celine Dione. Polskę podbił swoim utworem "Gitan". Piosenkarz był na tyle popularny, że otrzymał nawet... nagrodę Wiktora i Superjedynkę. Obecnie rozwija swoją karierę we Francji, gdzie zasiadał na krześle jurorskim w programie "The Voice"

Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez GAROU (@garouofficial)

Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez GAROU (@garouofficial)

September w 2007 roku September w 2007 roku Kapif

September

September i jej piosenki, takie jak "Satelites" czy "Cry For You", zdobyły serca polskich słuchaczy. Petra Marklund ze swoim materiałem próbowała podbić także brytyjski rynek - z marnym skutkiem. Trzeba przyznać jednak, że dla piosenkarki czas się zatrzymał.

Arash w 2005 roku Arash w 2005 roku East News/SEBASTIAN WOLNY

Arash

Piosenki takie jak "Temptation" czy "Bora, Bora" nuciła cała Polska. Arash często pojawiał się w kraju nad Wisłą, a nawet wystąpił w programie "Jaka to melodia". Pamiętacie go?

Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez Arash (@arashmusic)

Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez Arash (@arashmusic)

Więcej o: