Natalia Siwiec

Natalia Siwiec

Natalia Siwiec: najważniejsze informacje

Natalia Siwiec data urodzenia: 01.08.1983 r.
Natalia Siwiec miejsce urodzenia: Wałbrzych
Natalia Siwiec wzrost: 1,70 m
Natalia Siwiec wymiary: 90-61-90
Natalia Siwiec Facebook (profil fanpage?a): Facebook.com/NATALIA-SIWIECNATALIYAH
Natalia Siwiec Twitter: Twitter.com/nataliyahs
Natalia Siwiec Instagram: Instagram.com/nataliasiwiec.official
Natalia Siwiec związki: mąż Mariusz Raduszewski (2005 ? obecnie)

Natalia Siwiec: życiorys

Natalia Siwiec to modelka i celebrytka. Uczestniczka konkursów typu miss. Zdobyła sławę podczas mistrzostw Europy w piłce nożnej EURO 2012. Wówczas okrzyknięto ją "Miss Euro 2012". Wystąpiła na okładkach takich magazynów jak "CKM", "Playboy" czy "Maxim".

Natalia Siwiec: początki

W 2003 r. uzyskała tytuł Miss Dolnego Śląska. W 2005 r. wystartowała w konkursie Miss Bikini of The Universe w Chinach. Zdobyła tam dwa wyróżnienia: Miss Bikini of China Gate oraz Miss Foto. Rok później, w wyborach Miss International Tourism w Afryce Południowej zdobyła tytuł "The Best Body". W 2003 r. wystąpiła w teledysku piosenki "Trójwymiarowy biznes", grupy Trzeci Wymiar. Na początku kariery była związana z piłkarzem, Damianem Morawskim. W 2006 r. wzięła udział w pierwszej sesji do magazynu "CKM". W 2008 r. wystąpiła w serialu "Kryminalni" (epizod).

Natalia Siwiec na Euro 2012

Przełom w karierze nastąpił w 2012 r., podczas mistrzostw Europy w piłce nożnej. Modelka w bardzo wydekoltowanej bluzce oglądała mecz wraz ze swoim parterem, Mariuszem Raduszewskim. Kiedy zdjęcia modelki, zrobione na jednym z meczów Euro 2012, obiegły świat, szybko przylgnęło do niej określenie: "Piękna Polka ze Stadionu Narodowego". Otworzyło jej to drzwi do prawdziwej kariery. Od 12 do 20 czerwca 2012 r. ukazało się o niej 130 materiałów, z czego 118 w Internecie. Po zaledwie tygodniach od publikacji pierwszych zdjęć modelki Press-Service Monitoring Mediów wyliczył, że wizerunkowy zysk opiewał na kwotę 889 tys. złotych.

Natalia Siwiec: popularność

Od 2012 r. Natalia Siwiec na stałe zagościła w polskim show-biznesie. Stała się bywalczynią salonów ? regularnie pojawiała się na pokazach mody i innych branżowych imprezach. W roku 2012 r. wystąpiła aż na czterech okładkach magazynu "Playboy" (polskiej, węgierskiej, słoweńskiej i ukraińskiej edycji). Pozowała także dla "Esquire", "Loaded Magazine", "FHM". W 2013 r. pojawiła się ponownie na łamach "CKM-u". W 2014 r. wystąpiła w reality-show "Enjoy The View, Love, Natalia", gdzie była główną gwiazdą. W tym samym roku wzięła udział w tanecznym show „Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami? ? zajęła 8. miejsce. W 2015 r. zadebiutowała na dużym ekranie w filmie "Wkręceni 2" oraz na deskach teatru, występując w sztuce "O co biega?" w Centrum Kultury w Gdyni. W 2015 r. pojawiła się w programie "Salon sukien ślubnych", gdzie wybierała kreację na swój drugi ślub z Raduszewskim (emisja programu ? 2016 r.).

Natalia Siwiec: media społecznościowe

Natalia Siwiec jest królową mediów społecznościowych, a zwłaszcza Instagrama. Jej profil śledzi ponad 450 tys. osób (luty 2016 r.) i ta liczba stale rośnie. Aktywna jest także na Facebooku oraz Twitterze.

natalia siwiec

Więcej o:

natalia siwiec

Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.