Zygmunt Chajzer przeszedł operację. Jego syn udostępnił zdjęcie ze szpitala. Pacjent zwrócił się do pracowników medycznych

Zygmunt Chajzer przeszedł operację. Wszystko przebiegło pomyślnie, a na profilu Filipa Chajzera pojawiło się zdjęcie jego taty ze szpitala.

Niedawno Filip Chajzer poinformował w mediach społecznościowych, że jego tata musi przejść operację. Zygmunt Chajzer poddał się rutynowym badaniom urologicznym, które wykazały, że potrzebny jest zabieg. Gospodarz "Dzień Dobry TVN" przyznał ze szczerością, że gdyby jego tata poszedł później do lekarza, to sytuacja byłaby bardzo poważna. Wszystko skończyło się dobrze, Chajzer senior jest już operacji, a jego syn opublikował zdjęcie ze szpitala.

Zygmunt ChajzerZygmunt Chajzer przeszedł poważną operację. "Trzymajcie kciuki za jego zdrowie"

Zygmunt Chajzer już po operacji

Filip Chajzer po zabiegu taty dodał kolejny post na Facebooku, w którym zwrócił się do internautów:

Dzięki za wszystkie dobre słowa i myśli.

Udostępnił też zdjęcie Zygmunta Chajzera, który leży w szpitalnym łóżku. Prezenter pozuje na nim uśmiechnięty i widać, że czuje się dobrze. Przy okazji napisał kilka słów na temat placówki medycznej, w której się znalazł, oraz zwrócił się do pracowników:

Świetny szpital, lekarze, pielęgniarki, cała obsługa, no pacjent zadowolony. Rachu-ciachu i po strachu!

Fani Chajzerów zostawili wiele słów wsparcia i wyrażają radość, że wszystko dobrze się skończyło.

Trzymaj się chłopaku, zdrowia, zdrowia i jeszcze raz zdrowia!
Wielkie ukłony w twoim i taty stronę za otwarte i bez skrępowania mówienie o problemie i zachęcaniu do badań profilaktycznych! Dużo zdrowia i szybkiej rekonwalescencji dla pacjenta.
Wspaniałe wieści. Proszę serdecznie pozdrowić tatę i życzyć mu szybkiego powrotu do pełni sił - piszą.

Alicja Tracz Eurowizja Junior 2020Eurowizja Junior 2020. Kto wygra? Jakie szanse ma Polska? Ala Tracz z miejscem na podium

W komentarzach odezwały się także pielęgniarki, które podziękowały za miłe słowa pod ich adresem.