PLOTKERSI

PLOTKERSI

PLOTKERSI - Gwiazdy i celebryci kontra plotki


Plotki o gwiazdach - czy zawsze skrywają ziarno prawdy? Jak się zachowają gwiazdy, gdy przyjdzie im zmierzyć się z negatywnymi komentarzami na swój temat lub sensacjami z przeszłości? "Plotkersi" to spotkania dziennikarzy Plotka z polskimi gwiazdami i celebrytami. Goście będą odpowiadać na niewygodne często pytania, komentować plotki i ploteczki na swój temat, a na deser... łączyć się online ze swoimi fanami.

PLOTKERSI - Plotki z życia gwiazd vs prawda

Prowadzącymi "Plotkersów" zostali Cezary Wiśniewski i Aleksandra "Guova" Głowińska. Premiera odbyła się 13 września a gościem pierwszego odcinka "Plotkersów" została modelka i influencerka Sandra Kubicka. W kolejnych pojawiły się m.in. Joanna Przetakiewicz, Karolina Pisarek oraz Magda Bereda.

PLOTKERSI - Plotki o celebrytach, prawda czy fałsz?

Program zaskakuje emocjami polskich gwiazd i celebrytów, złośliwe komentarze potrafią rozśmieszyć, wzruszyć, czy doprowadzić do złości. Format serwuje cały wachlarz emocji. Oprócz możliwości wymiany kilku słów z idolem, widzowie dostaną też zdobycia nagrody. Po emisji każdego odcinka na Instagramie Plotka startować będzie konkurs, w którym do wygrania będzie prezent przygotowany przez gwiazdę programu, która musiała zmierzyć się z plotkami i ploteczkami na swój temat.

plotkersi

Więcej o:

plotkersi

Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.