"Plotkersi". Partner Magdy Beredy był o nią zazdrosny? Piosenkarka zdradziła, ile zainwestowała w swoją płytę

Magda Bereda gościła w studiu "Plotkersów". W rozmowie z Cezarym Wiśniewskim dotknęła wielu istotnych tematów. Ile wydała na produkcję debiutanckiej płyty i czy jej partner był o nią zazdrosny?

Gościem najnowszego odcinka "Plotkersów" jest Magda Bereda. Piosenkarka i influencerka może pochwalić się spektakularną karierą w internecie - jej instagramowy profil obserwuje już ponad 860 tysięcy internautów. Magda wydała niedawno swoją debiutancką płytę, a w "Plotkersach" opowiedziała między innymi o pracy nad krążkiem, odniosła się do plotek dotyczących jej związku oraz zdradziła, w jaki sposób wspiera społeczności LGBT.

Zobacz wideo Magda Bereda w "Plotkersach"

Magda Bereda wystąpiła w "Plotkersach"

Piosenkarka wzięła udział w dziesiątej edycji "Tańca z gwiazdami", a na parkiecie towarzyszył jej Kamil Kuroczko. W mediach pojawiły się plotki, że życiowy partner Magdy jest zazdrosny o jej tanecznego trenera. Bereda zdementowała te informację w "Plotkersach":

Tak się zaprzyjaźniliśmy wszyscy, że razem spędzamy czas. [...] Wiadomo, jak w każdym związku, są jakieś pstryczki, ale to są takie miłe pstryczki. To znaczy, że ktoś trochę zazdrości i jest to taki przekaz miłości.

Niedawno na rynku ukazała się debiutancka płyta Magdy Beredy "mniejszeodtrzech". Piosenkarka zdradziła w rozmowie z Cezarym Wiśniewskim, ile musiała zainwestować w produkcję albumu:

Ja totalnie nie zgodziłam się na żadne wytwórnie, dlatego że chciałam robić wszystko sama i podejmować sama decyzje. [...] Na produkcję płyty wydałam ponad 50 tysięcy. Wierzę, że ludziom się to spodoba i totalnie nie żałuję tych pieniędzy. […] Pewnie gdyby stała za mną wytwórnia, to nie martwiłabym się o masę rzeczy.

O czym jeszcze opowiedziała Magda Bereda? Odpalcie nowy odcinek!

Więcej o: