Marcin Mroczek pokazał zdjęcie z synami. Ależ wyrośli! Przy okazji podzielił się szczerym wyznaniem na temat rodzicielstwa

Marcin Mroczek spełnia się w roli ojca. Opublikował zdjęcie z synami. Są naprawdę uroczymi chłopcami. Bardzo podobni do taty.

Marcin Mroczek zyskał sławę dzięki serialowi "M jak Miłość", który od 20 lat oglądać możemy na antenie TVP. Rola Piotra Zduńskiego pozwoliła mu rozwinąć skrzydła i zagrać w kolejnych produkcjach. W 2003 roku pojawił się na dużym ekranie w filmie "Stara baśń. Kiedy słońce było bogiem". Aktor wziął udział w 4 edycji tanecznego show "Taniec z Gwiazdami". Jego partnerką była Edyta Herbuś, z którą zajął 3. miejsce. 

Marcin Mroczek pokazał zdjęcie z synami

Marcin Mroczek wraz z żoną Marleną Muranowicz tworzą naprawdę szczęśliwą rodzinę. Mają dwóch synów, 4-letniego Ignacego i 3-letniego Kacpra. Wspólnie mieszkają w domu jednorodzinnym pod Warszawą. Aktor bardzo angażuje się w rodzicielstwo. Prowadzi nawet osobny profil na Instagramie @tata_na_medal, na którym dzieli się z fanami zdjęciami obrazującymi czas spędzany z synami. Aktor pokazuje rodzinne spacery, wspólne podróże i ciekawe zabawy, jakie organizuje dla dzieci. Tym razem na swoim profilu podzielił się jesiennym kadrem, na którym trzyma w objęciach synów. Są uśmiechnięci i wyglądają na naprawdę szczęśliwych. Obok zdjęcia widnieje też szczere wyznanie. Mówi o roli taty. Doskonale rozumie swoich synów i ich potrzeby. 

 
Rola taty nie jest łatwa, ale nie jest też nie wiadomo jak trudna. Dzieci często wymagają od nas mniej, niż sami chcemy im dać. W pogoni za światem biegamy od zajęć do zajęć żeby zapełnić im czas i żeby przypadkiem czegoś nie przegapić - pisze Mroczek.

Mężczyzna twierdzi, że czas pandemii to idealny moment, by zamiast zawozić dzieci na dodatkowe zajęcia, pograć w piłkę lub w szachy w gronie rodzinnym. 

Pamiętajcie, że nic nie zastąpi waszej obecności i uwagi.

Bardzo uroczo, mądrze i w punkt. Takich rodziców z pasją to my podziwiamy. 

Zobacz wideo Żona Marcina Mroczka przeszła metamorfozę i jest teraz blondynką
Więcej o:
Copyright © Agora SA