Marcin Mroczek wyprawił imprezę trzyletniemu synkowi. Tort to dzieło sztuki. "Wymarzył sobie urodziny w stylu McQueen'a"

Marcin Mroczek miał powód do świętowania. Jego syn, Kacper, kończył w ostatnich dniach trzy lata. Z tej okazji na życzenie chłopca popularny tata wyprawił mu nietypową imprezkę. Nie zabrakło smacznego tortu i wielu atrakcji!

Marcin Mroczek jest szczęśliwym tatą dwóch chłopców - prawie pięcioletniego Ignacego oraz trzyletniego Kacpra. Młodszy z synów aktora obchodzi dzisiaj, 11 sierpnia, urodziny. Na instagramowym profilu popularnego bliźniaka z "M jak miłość" pojawiła się fotorelacja z imprezki, której organizację zażyczył sobie solenizant. Podobno zabawa była przednia, a zaproszeni goście mogli nacieszyć się licznymi atrakcjami. Furorę zrobił personalizowany tort dla Kacperka - to małe dzieło sztuki!

Urodzinowa imprezka u Marcina Mroczka

Publikowane w mediach społecznościowych rodzinne fotografie Marcina Mroczka zazwyczaj skupiają uwagę internautów na pięknej żonie aktora, Marlenie. Tym razem jednak gwiazdą instagramowej relacji jest trzyletni syn pary, Kacper. Chłopiec obchodził swoje urodziny w gronie kolegów, a popularni rodzice zadbali o świetną organizację imprezy na cześć solenizanta. Gwiazdor "M jak miłość" na swoim profilu pochwalił się uwiecznionymi na zdjęciach momentami z wydarzenia. 

 

Syn Marcina miał podobno jasno określone wymagania co do organizacji własnej imprezy. Wymarzył sobie urodziny w stylu McQueen'a. Nie zabrakło nietypowych zabaw suchym lodem i własnoręcznego robienia pizzy. 

Dzisiaj 3 urodziny naszego Kacperka. Po raz drugi wywrócił do góry nogami nasz świat. Myśleliśmy, że wiemy sporo i będzie łatwiej, ale on nas zaskakiwał i nadal to robi. Wymarzył sobie urodziny McQueen'a więc mama stworzyła mu w cudownym miejscu imprezę marzeń. W gronie kolegów i koleżanek bawili się cały dzień, tworząc swoją własną pizzę, a potem była zabawa suchym lodem pod okiem cioci Weroniki.  Żyj synku 100 lat!!! Kochamy Cię - czytamy we wpisie Mroczka. 

Dumny tata pokazał internautom tort przyrządzony na specjalne życzenie trzylatka. Personalizowane urodzinowe ciasto jest małym dziełem sztuki. Zresztą sami zobaczcie!

Syn i żona Marcina MroczkaSyn i żona Marcina Mroczka Instagram/ @mroczek_marcin

Trzyletniemu solenizantowi składamy najszczersze życzenia!

Zobacz wideo Marina również zadbała o udaną imprezę urodzinową syna!