"Rolnik szuka żony". Ewelina w programie wyglądała bardzo naturalnie, teraz zaszalała z makijażem i fryzurą. "Pięknie"

"Rolnik szuka żony". Ewelina walczyła o serce Macieja, jednak ten podziękował jej za udział w programie. Na Instagramie zaprezentowała się z innej strony.

Uczestnicy siódmej edycji programu "Rolnik szuka żony" już dokonali wyborów. Jedynie dwoje z nich poznało osobę, z którą widzą szanse na zbudowanie relacji. Paweł wybrał Martę, a Maciej Ilonę. O serce tego drugiego walczyły także Ewelina i Monika. Rolnik szybko podziękował za udział w show tej pierwszej, a jego słowa doprowadziły ją do łez. Nie ukrywała, że jest jej przykro. Uczestniczka jest bardzo aktywna na Instagramie, a fani produkcji mogą śledzić, co u niej słychać.

Zobacz wideo Małgosia niedawno urodziła córkę

"Rolnik szuka żony". Ewelina pokazała się z innej strony

Ewelina w programie wyglądała bardzo naturalnie. Miała proste ciemne włosy, delikatnie się malowała lub prawie w ogóle. Teraz jednak zaskoczyła swoich obserwatorów. Dodała zdjęcie, na którym ma inną fryzurę - zakręciła pasma. Do tego mocniej pomalowała usta szminką oraz podkręciła rzęsy. W komentarzach pojawiło się wiele miłych słów:

Jak pięknie wyglądasz, kochana!
Masz taką oryginalną, przedwojenną urodę. Piękna z ciebie dziewczyna.
Super fryzura. Loki bardzo ci pasują - komplementują.
 

Ewelina to kolejna uczestniczka siódmej edycji programu "Rolnik szuka żony", która pokazała się fanom produkcji w innym wydaniu. Jakiś czas temu swoją metamorfozą pochwaliła się Martyna, która zamieszkała na gospodarstwie Dawida. Podczas nagrań była blondynką, teraz przyciemniła włosy i zdecydowała się na grzywkę.

Blondynką za to została Jessica, która w piątej edycji show walczyła o serce Krzysztofa. Rozjaśniła kruczoczarne włosy, a zdjęciami w nowej fryzurze pochwaliła się w mediach społecznościowych.

Więcej o:
Copyright © Agora SA