"Rolnik szuka żony". Dawid dodał nowy post, zareagowała Martyna. "Wystawiła cię, ale zdjęcie lajkuje". Zabrała głos

"Rolnik szuka żony" zbliża się do końca. Najwięcej przykrych momentów zdarzyło się na gospodarstwie Dawida, od którego wyjechały dwie kandydatki, a trzeciej podziękował za udział.

Siódma edycja programu "Rolnik szuka żony" jest już prawie za nami. Uczestnicy dokonali wyborów. Jedynie dwoje z nich spotkało kogoś, z kim widzi szansę na związek. Paweł wybrał Martę, a Maciej Ilonę. Magda, Józek i Dawid nie mieli tyle szczęścia. Najwięcej łez wylał ten ostatni.

"Rolnik szuka żony". Martyna komentuje zdjęcie Dawida

Rolnik zaprosił do swojego domu trzy kandydatki: Agnieszkę, Martynę i Magdę. Pierwsza z nich była jego faworytką, jednak praktycznie już na samym początku pobytu podziękowała za udział i przyznała, że nic do niego nie poczuje. Później decyzję o opuszczeniu programu podjęła Martyna. Rolnik próbował ją przekonać, by została, jednak kiedy odmówiła, wpadł w rozpacz. Dawid nie chciał robić wtedy nadziei Magdzie, której podziękował za udział.

Dawid jest bardzo aktywny w mediach społecznościowych i chętnie publikuje swoje zdjęcia. Niedawno dodał nowy post, który polubiła Martyna. Dostrzegli to fani programu, którzy nie powstrzymali się od komentarza:

Martyna cię wystawiła, ale zdjęcie lajkuje - napisała jedna z internautek.

Niektórzy stanęli w obronie uczestniczki. Ich zdaniem od nagrań minęło już trochę czasu i mogli się już pogodzić i wybaczyć sobie. Tę dyskusję śledziła Martyna, która zabrała głos:

A nawet i skomentuję. @dawid_noweta_ dobre ujęcie - ucięła.

Jej reakcja podkręciła atmosferę wokół ich relacji. Ci, którzy im kibicowali, wyrazili nadzieję na to, że może jednak się dogadali i stworzyli parę. Uważają, że naprawdę by do siebie pasowali. Jednak nic na to nie wskazuje, a zachowanie Dawida może sugerować, że flirtuje z uczestniczką z poprzedniej edycji, Dianą. Walczyła ona o serce Seweryna, ale wybrał on Marlenę. Oboje często reagują na swoje posty na Instagramie. Myślicie, że im się uda?

Więcej o:
Copyright © Agora SA