Eurowizja Junior 2020. Ala Tracz zaśpiewa "I'll Be Standing". Gdzie i kiedy obejrzymy transmisję? Jak głosować?

Już w niedzielę fani Eurowizji Junior z całego świata dowiedzą się, kto zostanie zwycięzcą tegorocznej edycji konkursu. Polską reprezentantką jest Ala Tracz, dziesięciolatka z okolic Janowa Lubelskiego. O której i gdzie możemy zobaczyć jej występ? Jak oddać głos na Polkę?

Alicja Tracz w tym roku będzie reprezentować Polskę na Eurowizji Junior 2020. Młoda wokalistka zaśpiewa piosenkę "I'll Be Standing" stworzoną przez Gromeego. Kiedy i gdzie możemy zobaczyć występ? Jak głosować?

Eurowizja Junior 2020. Alicja Tracz reprezentuje Polskę - kiedy i gdzie ją oglądać?

Konkurs Eurowizja Junior odbędzie się już po raz osiemnasty. Tym razem reprezentantką naszego kraju będzie Alicja Tracz. Wcześniej już dwukrotnie udało się zwyciężyć innym uczestniczkom z Polski - Viki Gabor i Roksanie Węgiel.

Nietypowym elementem, który dotychczas nie miał miejsca w historii konkursu jest to, że już drugi raz Eurowizja Junior odbędzie się w naszym kraju. W zeszłym roku uczestnicy spotkali się w Warszawie - i tym razem transmisja będzie prowadzona ze stolicy. Całą uroczystość poprowadzą Ida Nowakowska, Małgorzata Tomaszewska i Rafał Brzozowski. Niestety, ze względu na obecną sytuację każdy z uczestników zaprezentuje się online, ze studia w swoim państwie.

instagram.comEurowizja Junior 2020. Już teraz możemy zobaczyć urywki z występu Ali Tracz

Eurowizja Junior 2020 odbędzie się 29 listopada o godzinie 17. Przewidziana jest bezpłatna relacja z konkursu piosenki w telewizji. Transmisja będzie dostępna na dwóch kanałach - TVP1 oraz TVP Polonia.

Zobacz też: Eurowizja Junior 2020. Wiemy, kto będzie reprezentował Polskę. Co za głos!

Osoby, które o wskazanej porze nie będą mogły zjawić się przed telewizorami, mają możliwość obejrzenia finału za pośrednictwem strony vod.tvp.pl. 

Zobacz wideo Co łączy Roksanę Węgiel z Michałem Szpakiem?

Alicja Tracz na Eurowizji Junior 2020 - jak oddać głos?

Głosowanie online podczas Eurowizji Junior 2020 składa się z dwóch etapów. Pierwsza faza rusza w piątek o 20, a kończy o 16:59 w niedzielę - tuż przed konkursem. Z kolei druga zacznie się po ostatnim występie, a o jej dokładnym rozpoczęciu poinformują prowadzący. 

TurkowizjaPolska zadebiutuje na... Turkowizji! Kim jest reprezentantka naszego kraju?

Zwycięzcę Eurowizji Junior 2020 wybiorą internauci oraz jurorzy w stosunku 50:50. Najpierw poznamy punkty od sędziów z poszczególnych państw w skali od 1 do 12. Warto wspomnieć, że nie mogą głosować na piosenkę z własnego kraju. Wyboru można dokonać na vote.junioreurovision.tv.

Będziecie oglądać?

Sprawdź: Sukienki dla dziewczynek!