Viki Gabor w dwa lata dorobiła się fortuny i wkrótce może być milionerką? "SE" podsumował jej zarobki

Viki Gabor bardzo szybko zdobyła ogromną rozpoznawalność, a co za tym idzie - także liczne projekty i dobrze płatne kontrakty. "SE" wyliczył, że młoda wokalistka wkrótce może zarobić pierwszy milion. Co dotychczas robiła?

Viki Gabor zaczęła być znana szerszej publiczności za sprawą występów w programie "The Voice Kids". Następnie wzięła udział w eliminacyjnym odcinku "Szansy na sukces", którego wygrana gwarantowała występ na Eurowizji Junior. Ostatecznie młoda piosenkarka zwyciężyła w konkursie i od tego czasu stale utrzymuje się na topie, a jej zarobki rosną. Ile wynoszą teraz?

Viki Gabor wkrótce zarobi pierwszy milion?

Viki Gabor zdobyła ogromną sławę za sprawą udziału w licznych programach telewizyjnych. "The Voice Kids", "Szansa na sukces" były niewielkim wyczynem w kontekście Eurowizji Junior, w której 13-latka zwyciężyła śpiewając utwór "Superhero". W styczniu 2020 wydała singiel "Ramię w ramię". Ostatnio została również bohaterką książki Justyny Sucheckiej "Young Power. 30 historii o tym, jak młodzi zmieniają świat". Z początkiem września mogła sprawdzić się w roli jurorki w konkursie, który przyniósł jej popularność w Europie - pomogła wyłonić reprezentantkę Polski na tegorocznej Eurowizji Junior.

Alicja TraczEurowizja Junior 2020: Ala Tracz pokazała teledysk do "I'll Be standing". Jest moc!

Trzeba przyznać, że to naprawdę spora lista aktywności i doświadczeń, jak na 13-latkę, która jeszcze dwa lata temu nie była szczególnie rozpoznawalna w Polsce. Za licznymi projektami idą także niezłe zarobki Viki. "SE" postanowił sporządzić listę i zsumować, jak w tym momencie wygląda sytuacja finansowa wokalistki.

Roksana Węgiel, Alicja Tracz,Eurowizja Junior 2020. Roksana Węgiel ostrzega Alę Tracz. "Uważaj na ludzi"

Największy wpływ na stan konta Gabor mają intratne kampanie reklamowe. Na swoim koncie ma m.in. reklamę telefonów komórkowych, zabawek i marki odzieżowej. Na Instagramie obserwuje ją prawie 600 tysięcy osób, a kwoty za zlecenie zaczynają się od 50 tysięcy - tak przynajmniej wynika z analizy "SE". Tabloid podliczył, że w sumie Viki Gabor zarobiła już około 600 tysięcy, a tym samym plasuje się na piątym miejscu najlepiej zarabiających kobiet w Polsce.

 

A co wy robiliście, kiedy mieliście 13 lat?

Zobacz też: Eurowizja Junior 2020. Prowadzący "Szansę na sukces" zaliczył wpadkę. Źle przedstawił Viki Gabor. Teraz żartuje [PLOTEK EXCLUSIVE]

Zobacz wideo Z kim Viki Gabor chciałaby współpracować? [Koło Plotka Extra]