Sylwester Marzeń na Stadionie Narodowym nie odbędzie się? Ida Nowakowska odpowiada

Do końca tego roku Telewizja Polska zaplanowała dwa ważne wydarzenia. Wiadomo, że Eurowizja Junior zostanie zorganizowana, ale dotychczas nie zapadła decyzja w sprawie Sylwestra Marzeń. Ida Nowakowska komentuje.

Ida Nowakowska zdradziła, co myśli o organizacji Sylwestra Marzeń emitowanego przez Telewizję Polską. Wiadomo, że Eurowizja Junior wkrótce odbędzie się w siedzibie w Warszawie bez udziału publiczności. Co z koncertem noworocznym?

Ida Nowakowska o Sylwestrze Marzeń

Ida Nowakowska jest jedną z największych gwiazd Telewizji Polskiej. Dziennikarka od 2019 roku prowadzi poranny program "Pytanie na śniadanie" oraz talent show "The Voice Kids". Z kolei w tym sezonie jej zakres obowiązków poszerzył się także o rolę w "Ameryka da się lubić". Dynamiczny rozwój kariery Nowakowskiej w publicznej stacji sprawił, że cieszy się sporym zainteresowaniem, dlatego istniała szansa na to, że posiada informację dotyczące kolejnych ruchów Telewizji Polskiej w sprawie imprezy noworocznej. W dalszym ciągu nie wiadomo, czy się odbędzie.

Ida Nowakowska o wyroku TKIda Nowakowska: Życia nie można po prostu zlikwidować, bo ma się taką zachciankę

Nic nie wiem. Teraz to chyba nie będzie możliwie, bo jest tam szpital. Zobaczymy - powiedziała Ida w rozmowie z Jastrząb Post.

Co ciekawe, inne stacje podjęły już decyzję o odwołaniu corocznych imprez sylwestrowych. Zarówno Polsat i TVN ogłosiły, że w tym roku nie pokażą koncertów w nocy z 31 grudnia na 1 stycznia. Wynika to z obowiązujących przepisów, zakazujących większych zgromadzeń. 

Ida Nowakowska, Blanka Lipińska, BaronIda Nowakowska skomentowała rozstanie Blanki Lipińskiej i Barona

Ida Nowakowska o przygotowaniach do Eurowizji Junior

Eurowizja Junior to jedno z dwóch ważnych wydarzeń w tym czasie w roku. Konkurs będzie emitowany na antenie Telewizji Polskiej już 29 listopada. Odbędzie się w formie zdalnej, więc występy młodych wykonawców będą transmitowane z ich rodzimych krajów. Ida Nowakowska zapytana o przygotowania do imprezy odpowiedziała następująco:

Idą pełną parą. Będzie na pewno bardzo ciekawie. Sama nie mogę się doczekać. Szkoda, że takie czasy, ale myślę, że będzie to na pewno coś wyjątkowo - zapewniła Ida Nowakowska.
Zobacz wideo Ida Nowakowska: "Myślałam, że całe życie spędzę w Los Angeles"

Jak myślicie, Telewizja Polska zorganizuje w tym roku Koncert Marzeń?

Zobacz też: Ramówka TVP. Ida Nowakowska zaprezentowała się z mężem. Nie obyło się bez czułości

Więcej o: