Ramówka TVP. Ida Nowakowska zaprezentowała się z mężem. Nie obyło się bez czułości

Ida Nowakowska na ramówce TVP zjawiła się z mężem. Para chętnie pozowała na ściance i nie szczędziła sobie czułości.

Ida Nowakowska bez wątpienia jest jedną z większych gwiazd Telewizji Polskiej. Prezenterka ma za sobą wiele sukcesów, w tym prowadzenie największych programów stacji takich jak "Pytanie na śniadanie" czy "The Voice Kids". Ostatnio mogliśmy zobaczyć ją w jury popularnego tanecznego show "Dance Dance Dance". Nie mogło więc zabraknąć jej na jesiennej ramówce TVP. Ida "na salonach" pojawiła się z mężem.

Ida Nowakowska na ramówce TVP

Ida Nowakowska podobnie jak Edyta Górniak wybrała "kowbojską" stylizacje. Do skórzanej tuniki z frędzlami dobrała szerokie spodnie z tego samego materiału. Oprócz tego całą kreację dopełniła dodatkami, których było aż nadto. Zdecydowała się na czarny (także kowbojski) kapelusz, zdobny naszyjnik i dżinsową kurtkę. Mąż dziennikarki natomiast postawił na klasykę, która zawsze jest w modzie. Wybrał metaliczny garnitur i czarny T-shirt. Oboje prezentowali się świetnie. 

Para podczas pozowania na ściance nie szczędziła sobie czułości. Ida i Jack wzajemnie się obejmowali, dając sobie całusy.

ZOBACZ TAKŻE: Ramówka TVP. Edyta Górniak ominęła ściankę, ale zadała szyku za kulisami i na scenie. Jak kowbojka!

Kim jest mąż Idy Nowakowskiej?

Ida Nowakowska poślubiła Jacka Herdona w 2015 roku. Poznali się na studiach na Uniwersytecie Kalifornijskim w Los Angeles. Oboje studiowali aktorstwo i początkowo byli tylko przyjaciółmi. Z powodu różnego trybu pracy Ida i Jack bardzo rzadko pokazują się razem na imprezach branżowych czy pozują na ściankach. Mąż prezenterki pracuje w placówce dyplomatycznej i często podróżuje. Z tego powodu od lat tworzą związek na odległość.

Zobacz wideo Ida Nowakowska: "Myślałam, że całe życie spędzę w Los Angeles"
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.