Ida Nowakowska świętowała urodziny męża. Z tej okazji pochwaliła się wspólnym zdjęciem. To rzadki widok!

Ida Nowakowska wrzuciła na Instagram zdjęcie z mężem. W ten sposób świętowała jego urodziny.

Ida Nowakowska jest bardzo aktywna na Instagramie, ale rzadko ujawnia kulisy prywatnego życia. Nie jest tajemnicą, że z mężem, Jackiem Herndonem, żyje na odległość. On mieszka w Stanach Zjednoczonych, natomiast ona w Polsce. Teraz jednak para spotkała się, wybrała nawet razem na salony i wspólne chwile uwieczniła na zdjęciu. Okazja była wyjątkowa.

Zobacz wideo Ida Nowakowska: "Myślałam, że całe życie spędzę w Los Angeles"

Ida Nowakowska pokazała zdjęcie z mężem

Tancerka i prezenterka wrzuciła na Instagram zdjęciem z mężem, Jackiem. To wyjątkowo rzadki widok, ale była ku temu ważna okazja - para świętowała razem urodziny Jacka. Na zdjęciu możemy podziwiać więc wtuloną w siebie parę i Idę, która próbuje pocałować męża w policzek.

Wszystkiego najlepszego - napisała Ida Nowakowska w opisie do zdjęcia.

Ida Nowakowska z mężemIda Nowakowska z mężem Instagram/idavictoria

W komentarzach nie zabrakło urodzinowych życzeń dla Jacka i zachwytów nad urodą pary.

Jakie słodziaki.
Piękni jesteście.
Cudna para. Najlepszego dla Jacka! - komentowali fani.

My oczywiście przyłączamy się do życzeń!

Ida Nowakowska i Jack Herndon związek

Ida Nowakowska i Jack Herndon poznali się w Kalifornii na tamtejszym uniwersytecie. Oboje studiowali aktorstwo i początkowo byli tylko przyjaciółmi. To nie była miłość od pierwszego wejrzenia, bo jak się okazuje, uczucie wyznali sobie dopiero po dwóch latach.

Byliśmy na jednym roku. Studiowaliśmy aktorstwo na Uniwersytecie Kalifornijskim w Los Angeles. To był bardzo mały wydział, bo jest to jedna z trzech najlepszych szkół w Stanach, jeśli chodzi o wyższe studia aktorskie. Na początku byliśmy przyjaciółmi, a potem, pod koniec studiów, z tej przyjacielskiej relacji wyszła miłość. Przez lata graliśmy razem sceny, występowaliśmy w filmach krótkometrażowych. (…) Jakby ktoś mi powiedział na pierwszym roku studiów, że ten kolega z roku będzie moim mężem, to bym się uśmiała i powiedziała, że to niemożliwe - mówiła Ida Nowakowska w rozmowie z Plejadą.

Ślub wzięli w 2015 roku w Los Angeles. Niestety, obecnie para żyje na odległość. Jack pracuje w placówce dyplomatycznej i często podróżuje. Para widuje się rzadko, ale Jackowi udało się przylecieć do Polski na Charytatywny Bal u Dziennikarzy. Wtedy razem z Idą pozował na ściance.