Opole 2020. Ida Nowakowska zabrała męża na Festiwal. Pozowali razem za kulisami. Nie zabrakło romantycznych gestów

Prezenterka TVP pojawiła się na Festiwalu w Opolu razem z ukochanym mężem. Pozowali do zdjęć już przed wejściem do amfiteatru.

Ida Nowakowska jest jedną z najlepiej rozpoznawalnych twarzy Telewizji Polskiej. Prezenterka sprawdziła się w roli gospodyni programu "Pytanie na śniadanie", a także dała się poznać jako wymagająca jurorka tanecznego show "Dance Dance Dance". 29-letnia tancerka i osobowość telewizyjna pojawiła się także na tegorocznym Festiwalu w Opolu. Media plotkarskie rozpisywały się na temat jej wymyślnych kreacji, a sporo kontrowersji wzbudziły futurystyczne stelaże-gorsety, w których pojawiła się w opolskim amfiteatrze.

Zobacz też: Opole 2020. Ida Nowakowska poprowadziła koncert, ale zaraz, zaraz, co ona ma na sobie? Tym spodniom mówimy nie!

Ida Nowakowska zabrała męża na Festiwal w Opolu

Nowakowska stara się chronić swoje życie prywatne, a do niedawna na branżowych imprezach pojawiała się sama. Z czasem na ścianki zaczęła zabierać swojego męża, Jacka Herdona, którego poślubiła w 2015 roku. Mężczyzna - podobnie jak jego ukochana - ukończył wydział aktorski na Uniwersytecie Kalifornijskim w Los Angeles. To właśnie w murach amerykańskiej uczelni między aktorem a tancerką zrodziła się przyjaźń, którą z czasem zastąpiła miłość. Jack Herdon spełnia się również jako dyplomata, a w jego zawód wpisane są częste podróże. Mężczyzna jednak w każdej wolnej chwili stara się wpierać swoją ukochaną żonę.

Zobacz też: Ramówka TVP. Ida Nowakowska zaprezentowała się z mężem. Nie obyło się bez czułości

Para niedawno została uchwycona przez fotoreporterów na ściance podczas prezentacji jesiennej ramówki TVP. Nie szczędzili sobie czułości, a zdjęcia ich pocałunków jedynie potwierdziły, że tworzą związek niemal idealny. Wygląda na to, że blask fleszy wyjątkowo spodobał się mężowi Idy, który kolejny raz pojawił się z nią na publicznej imprezie. Tym razem padło na Festiwal w Opolu. Para trzymała się za ręce i nieco niechętnie pozowała do zdjęć przed amfiteatrem. Oboje pojawili się w czarnych stylizacjach przełamanych pastelową szarością.

Ida Nowakowska z mężemIda Nowakowska z mężem Akpa

Pięknie razem wyglądają?

Więcej o: