Eurowizja Junior 2020. Już teraz możemy zobaczyć fragmenty z występu polskiej reprezentantki Ali Tracz

Eurowizja Junior 2020 odbędzie się już w tę niedzielę. Tym razem nasz kraj reprezentować będzie 10-letnia Ala Tracz. Już teraz możemy zobaczyć fragmenty z jej występu.

Już najbliższą niedzielę 29 listopada odbędzie się tegoroczna Eurowizja Junior. To już drugi raz, kiedy organizatorem konkursu będzie Polska. Tym razem jednak stacja TVP postanowiła zorganizować go online w studiu, bez udziału publiczności. W konkursie wezmą udział reprezentanci dwunastu państw, którzy nagrają występy w siedzibach nadawców w swoich krajach. Wiemy już, jak będzie wyglądał występ Ali Tracz, reprezentantki naszego kraju. Do sieci trafiły bowiem nagrania zza kulis. Możemy na nich zobaczyć urywki z konkursowego występu.

Eurowizja Junior 2020. Tym razem nasz kraj będzie reprezentowała 10-letnia Ala Tracz.

Ze względu na pandemię koronawirusa odwołanych zostało wiele wydarzeń kulturalnych. Także organizatorzy Eurowizji Junior musieli zmienić formułę konkursu, w związku z czym nagrania uczestników zostały zmontowane wcześniej. W sieci pojawiły się też dwa filmiki zza kulis konkursu, w których możemy zobaczyć urywki występu naszej reprezentantki. 10- letnia Ala Tracz zaśpiewa utwór pod tytułem "I'll Be Standing". Wiemy już, że reprezentantka Polski pokaże ciekawą sztuczkę ze zmianą stroju. Znamy także numer, pod jakim wystąpi Ala. Dziewczynka pojawi się na scenie jako szósta. 

W jednym z nagrań dziewczynka zacytowała fragment swojego konkursowego utworu. Wiemy już, że mowa w nim o spełnianiu marzeń i odwadze w dążeniu do założonego celu. 

 
 

Myślicie, że polska reprezentantka ma szansę na to, by powtórzyć zwycięstwa swoich starszych koleżanek Roksany Węgiel i Viki Gabor?   

Więcej o:
Copyright © Agora SA