"Rolnik szuka żony". Jessica przefarbowała włosy na... blond. Co za zmiana!

Jessica z "Rolnik szuka żony" była jedną z najbarwniejszych postaci piątej edycji programu. Choć od jej udziału upłynęły już dwa lata, nadal może cieszyć się sporym zainteresowaniem fanów, a ostatnio zdjęcia jej metamorfozy podbiły internet. Dziewczyna przefarbowała się na blond.

Jessica z "Rolnik szuka żony" była w programie kandydatką Krzysztofa. Wiadomo jednak, że zupełnie nie po drodze jej było do skromnego rolnika, bo prywatnie ma zupełnie inne zainteresowania. Ostatnio otworzyła własny biznes, a teraz pochwaliła się zmianą fryzury. Wygląda zupełnie inaczej!

Jessica z "Rolnik szuka żony" zaszalała z kolorem włosów

Jessica z "Rolnik szuka żony" zyskała spore grono fanów po programie. Dziewczyna od początku nikogo nie udawała i mówiła wprost, że niewiele chce mieć wspólnego z życiem, jakie wiedzie Krzysztof. Zdradziła wtedy, że do jej zalet z pewnością należą utrzymanie porządku i umiejętności kulinarne, ale obowiązki na wsi już niekoniecznie. Rolnikowi trudno było uwierzyć, że kandydatka faktycznie chciałaby ustatkować się u jego boku, ale mimo to zaprosił ją na gospodarstwo. Ostatecznie nic z tego nie wyszło i Jessica wróciła do domu.

Obecnie spełnia się w roli kosmetyczki i ma własny gabinet. Ostatnio sama poddała się metamorfozie i zmieniła kolor włosów na blond. Nie miała oporów, by efektami pochwalić się na swoim koncie na Faceboooku.

Jessica z 'Rolnik szuka żony'Jessica z 'Rolnik szuka żony' facebook/jessicamieniec

Trzeba przyznać, że dziewczyna wygląda zupełnie inaczej niż we wcześniejszym wydaniu w ciemnym kolorze. Wtedy jej włosy sprawiały wrażenie mocno zniszczonych, a nie pomagały w tym "doczepy", które ewidentnie odróżniały się od naturalnych pasm. Obecnie jej fryzura prezentuje się lepiej i bardziej świeżo.

A wy co sądzicie o przemianie uczestniczki show?

Zobacz też: "Rolnik szuka żony". Jessica debiutuje na okładce! Wypowiedziała się na temat Krzysztofa

Zobacz wideo "Rolnik szuka żony". Małgosia Borysewicz opowiada o figurze po drugiej ciąży
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.