"Rolnik szuka żony". W programie był śmiech, a po nagraniach wyzwiska. Kandydatki Józefa atakują go na Facebooku. "Prymityw"

"Rolnik szuka żony". Wiele wskazuje na to, że Józef po zakończeniu nagrań nie utrzymuje ciepłych stosunków z kandydatkami, które zaprosił na gospodarstwo. Na oficjalnym profilu show na Facebooku doszło pomiędzy nimi do ostrej dyskusji.

Akcja w programie "Rolnik szuka żony" rozkręca się. Z programem pożegnali się już niektórzy uczestnicy, a rolnicy coraz bardziej są pewni tego, z kim chcą spróbować zbudować relację. Ostatnio Maciek podziękował Ewelinie, a Marta podjęła decyzję o opuszczeniu gospodarstwa Pawła. Kiedy mu o tym powiedziała, okazało się, że jest jego faworytką. Dzięki temu, że nagrania już dawno się zakończyły, a uczestnicy są dość aktywni w mediach społecznościowych, możemy się domyślać, że Pawłowi ułożyło się z Martą, a kandydatki Dawida zaprzyjaźniły się z chłopakami, którzy walczyli o serce Magdy. Jednak nie każdy rozstał się w zgodzie.

Zobacz wideo Sara z 4. edycji się zaręczyła!

"Rolnik szuka żony". Józef zaatakowany przez swoje kandydatki

Niedzielny odcinek przyniósł nieco emocji. Rolnicy zabrali swoje kandydatki na randki. Józef chciał spędzić więcej czasu z Grażyną, która jednak nie była za bardzo zadowolona ze spotkania. Uznała, że rolnik "ciągle ją neguje" i nie mówi jej komplementów. Wiele wskazuje na to, że doszło pomiędzy nimi do spięć. Możemy też przypuszczać, że żal do Józefa ma też Apolonia. Obie panie wzięły udział w dyskusji na oficjalnym profilu programu na Facebooku.

Rolnik szuka żony"Rolnik szuka żony". Kandydatka Józka - Apolonia zdradziła finał programu. "Ewy nie było? A Ewa gdzie?"

Jedna z internautek zarzuciła najstarszemu uczestnikowi programu, że tylko przyniósł wstyd rodzinie i "zachowuje się jakby nie miał nigdy kobiety". Na co odpisał Józef:

O jakim wstydzie pani pisze? (...) Wiem, że powinienem być poważny i rozmawiać o naszych wnukach. To jest tylko zabawa na potrzeby programu, zachowuję się tak, na ile pozwalają mi panie. Świetnie się bawimy i lepiej poznajemy - napisał.

'Rolnik szuka żony'"Rolnik szuka żony". Widzowie oburzeni zachowaniem Józefa

Te słowa nie spodobały się Grażynie i Apolonii. Z ich wpisów wynika, że podczas finału musiało dojść do nieprzyjemnych sytuacji:

Trochę mnie zdenerwowałeś tym stwierdzeniem. A co? Chciałeś dostać w twarz? Czy to, co powiedziała ci Pola w finałowym odcinku nie dało ci nic do myślenia? Wiesz, nie pogrążaj się już. Powinieneś się zachować jak kulturalny mężczyzna i przeprosić, a ty brniesz dalej. Brak słów. Ogarnij się. (...) Więcej pokory - zwróciła się do niego dosadnie.

Za koleżanką stanęła Apolonia:

Brawo, Grażynka! Takiemu to w oczy pluć, a on myśli, że ciepły deszcz pada. Prymityw - brzmi jej wpis.

Wiadomości już zniknęły z profilu, jednak wszystko zostało ujęte w filmie na YouTubie:

 
Więcej o: