Wpadki gwiazd

Wpadki gwiazd

Wpadki gwiazd to jedna z najczęściej szukanych rzeczy w Internecie. Ludzie chętnie tropią wpadki gwiazd, które ukazują ich mniej doskonałą stroną, udowodniają, że gwiazdy też są tylko ludźmi, a ich z pozoru doskonałe i idealne życie też miewa swoje cienie i niedociągnięcia.

Wpadki gwiazd - bielizna na wierzchu

Jedną z najchętniej oglądanych rzeczy, a jednocześnie szeroko opisywanych przez prasę i portale plotkarskie, jest wpadka związana z bielizną. Paparazzi zawsze uważnie śledzą i dokumentują moment wysiadania z samochodu znanych aktorek, piosenkarek czy celebrytek w nadziei, że niefortunnie chociaż na chwilę podwinie im się spódnica lub sukienka i oczom wszystkich ukaże się bielizna. Równie uważnie zawsze obserwowane są gwiazdy noszące kreacje bez ramiączek, z głębokim dekoltem czy wykonane z lekkich, przejrzystych materiałów. Zdjęcia ukazujące biust znanej osoby czy chociaż biustonosz świetnie się sprzedają!

Wpadki gwiazd - te banalne i te poważniejsze

Ludzie chętnie śledzą wszelkie wpadki gwiazd związane z ich stylizacjami modowymi i wyglądem. Szeroko komentowane są kroje, dobory materiałów, fasony, wzory, rozcięcia, dekolty. Im mniej stosowna kreacja, tym większe emocje budzi, a wyjątkową popularnością cieszą się wpadki takie jak plamy potu, wszelkiego rodzaju przypadkowe rozdarcia, zabrudzona czy pognieciona odzież.
Fani uważnie obserwują też doniesienia związane z wpadkami urodowymi. Lubią oglądać zdjęcia ukazujące celebrytów na drugi dzień po imprezie lub wychodzących z psem na spacer. Emocjonują się niedoskonałym manicure, tłustymi włosami czy problemami z cerą. Takie rzeczy ukazują, że każdy jest tylko człowiekiem i nawet te osoby z pierwszych stron gazet miewają problemy, choćby tak banalne jak ubranie zabrudzone lodem czy pryszcz w dniu większego wyjścia.
Równie dużą popularnością cieszą się te poważniejsze wpadki. Chodzi na przykład o czyjąś niefortunną uwagę czy komentarz. Gwiazdy tłumaczą się ze zdjęć w dziwnych miejscach czy kontaktów z nieodpowiednimi osobami.

Zobacz także:

Katarzyna Wołejnio - Britney Spears - Lady Gaga

wpadki gwiazd

Więcej o:

wpadki gwiazd