Tom Hanks i jego żona, Rita Wilson, wzięli udział w premierze filmu "Asteroid City" podczas trwającego właśnie Festiwalu Filmowego w Cannes. Do sieci trafiły zdjęcia, na których aktor wygląda na wyjątkowo zdenerwowanego, kiedy rozmawiał z jednym z pracowników. Faktycznie krzyczał na niego?
"Asteroid City" to najnowsza komedia Wesa Andersona, której premiera odbyła się właśnie podczas 76. edycji festiwalu w Cannes. Z tej okazji gwiazdy produkcji pojawiły się na czerwonym dywanie. Wśród nich był Tom Hanks oraz jego żona Rita Wilson, którzy oboje grają w filmie. W pewnym momencie do pary podszedł mężczyzna, a humor małżeństwa od razu się popsuł.
Mężczyzna zaczął gestykulować, co nie spodobało się aktorom. Na twarzy Rity Wilson pojawił się od razu grymas. Kobieta zaczęła również wskazywać na coś palcem. W pewnym momencie Tom Hanks zaczął wymachiwać agresywnie ręką. Po całej sytuacji małżeństwo wróciło do spaceru po czerwonym dywanie i pozowania do zdjęć. Dziennikarze zaczęli domagać się wyjaśnień od pary.
Lorraine Kelly, szkocka prezenterka, w swoim programie "Lorraine" poruszyła kwestię zdarzenia na Festiwalu w Cannes. Zapytała swojego korespondenta, Tylera Westa, o jego zdanie na temat tej sytuacji. "Nie wierzcie we wszystko, co widzicie na zdjęciach" - powiedział mężczyzna. Kiedy zapytano go, czy faktycznie Hanks krzyczał na tego pracownika, odpowiedział: "Czy tak było? Spójrzcie na jego uśmiech. Nie sądzę! Chodził po czerwonym dywanie, a to zdjęcie pokazuje, że po prostu chciało mu się sikać! Chce wiedzieć, gdzie jest toaleta". Prezenterka dopytała jeszcze: "Czyli po prostu pytał go o drogę?".
Również żona aktora, Rita Wilson, potwierdziła, że cała sytuacja była nieporozumieniem, rozdmuchanym przez media. Na swoim koncie na Instagramie wyjaśniła, co dokładnie mówili do pracownika obsługi: "Nie słyszę cię. Ludzie krzyczą. Co mówiłeś? Gdzie powinniśmy iść?". Dodała również swój komentarz: "Ale to nie sprzedaje się w mediach. Niezła próba! Bawiliśmy się świetnie. Lećcie do kin obejrzeć 'Asteroid City'".
W Cannes para aktorów prezentowała się bardzo szykownie. Tom Hanks na czerwonym dywanie pojawił się w idealnie skrojonym smokingu i dobranej do niego muszce. Natomiast jego żona, Rita Wilson, zaprezentowała się w eleganckiej czarnej sukience bogato zdobionej cyrkoniami. Wyglądało na to, że oboje przez cały czas pozostawali w dobrym humorze, niezależnie od tamtego zdarzenia. Chętnie pozowali do zdjęć.
Facebook zablokował nową grafikę Damięckiej. Ta dosadnie skomentowała
Skolim przekazał wieści ws. swojej stacji benzynowej. Wszystko przez sytuację na Bliskim Wschodzie
Maserak wskazał numer jeden po pierwszym odcinku "Tańca z gwiazdami". "To jest ryzykowne"
Monika Miller zafundowała sobie lifting tygrysi. Dziś pokazała zdjęcia przed i po
Syn Trumpa trafi do wojska? Amerykanie domagają się, by Barron został wysłany na front. Jest jeden problem
Bill Clinton tłumaczył się ze zdjęć znalezionych w aktach Jeffreya Epsteina. Nie krył rozbawienia
Tak dziś mieszka Maciej Pela. Kuchnia to jego królestwo
Zarzucali im, że nie zaczynali od zera. Terrazzino przemówił po odcinku "TzG"
Bieniuk kupił ten dom jeszcze z Przybylską. Widok z okna zachwyca