"Rolnik szuka żony". Z programem pożegnała się Ewelina. Polały się łzy. Marta też chce odejść, ale Paweł stara się ją zatrzymać

Za nami kolejny odcinek programu "Rolnik szuka żony". W kolejnej odsłonie reality-show TVP również nie zabrakło emocji. Z programem pożegnała się Ewelina.

"Rolnik szuka żony" to niewątpliwie jeden z najpopularniejszych programów w TVP. Każdy sezon cieszy się ogromną oglądalnością, więc nic w tym dziwnego, że teraz możemy oglądać już siódmą edycję reality-show. W ostatnim odcinku z programem pożegnało się dwoje uczestników: Agnieszka, która walczyła o względy Dawida oraz Mateusz, który starał się o Magdę. W najnowszym odcinku również sporo się działo. 

"Rolnik szuka żony". Marta odchodzi od Pawła

Żart Pawła z Marty zaowocował niespodziewanym zwrotem akcji. Przypomnijmy, że Paweł w obecności Agnieszki powiedział Marcie, że ta odpada z programu. Dziewczynie zrobiło się bardzo przykro. Jak się okazało, Paweł tylko żartował.

ZOBACZ TEŻ: "Rolnik szuka żony". Paweł zadrwił z Marty na oczach Agnieszki. Okrutny żart przekroczył granicę dobrego smaku

Niesmak pozostał. Podczas randki to Marta poinformowała Pawła, że chce zrezygnować. Argumentowała, że mężczyzna jest nietransparentny w swoich deklaracjach i wciąż sprawia wrażenie, jakby nie wiedział czego chce. Paweł był bardzo zaskoczony jej decyzją. Mimo to kobieta zaproponowała mu spotkanie za trzy tygodnie, jeśli ten by jednak zmienił swoje nastawienie. Paweł się nie poddaje i stara się zatrzymać ją na gospodarstwie. Czy mu się uda? Tego dowiemy się dopiero za tydzień.

Kolejną uczestniczką, która musiała pożegnać się z programem, okazała się Ewelina. Dowiedziała się o tym na pierwszej randce. Nie była zaskoczona decyzją. 

Podejrzewałam, że tak się stanie. Wiedziałam od wczoraj, że będę na pierwszej randce i pojadę do domu- mówiła Ewelina. 

Mimo swoich podejrzeń, Ewelina nie kryła wzruszenia. Dziewczyna się popłakała, a Maciej pocieszał ją, wręczając bukiet polnych kwiatów. 

Randka Józefa i Grażyny przebiegała pomyślnie, jednak kobieta miała pewne uwagi co do jego zachowania. Nie podoba jej się, że ten często ją krytykuje i nie daje jej żadnych komplementów. Z randki na polu pszenicy wrócili w średnich nastrojach, co zauważyła Ewa, o którą Grażynka jest zazdrosna. 

Maciej po tym, jak pożegnał się z Eweliną, szybko zaprosił na randkę Ilonę. Już w samochodzie przyznał jej, że to właśnie ona podoba mu się najbardziej, co niezmiernie ją ucieszyło. Czyżby mogła się czuć już najpewniej na tle innych dziewczyn? 

Zobacz wideo "Rolnik szuka żony". Małgosia Borysewicz opowiada o figurze po drugiej ciąży
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.