"Rolnik szuka żony". Dwoje uczestników pojechało do domu. Dawid płakał przed kamerami, Magda poczuła ulgę

Za nami kolejny odcinek siódmej edycji "Rolnik szuka żony". Widzowie nie mogli narzekać na nudę już od pierwszych minut programu. Z show pożegnała się Agnieszka, później program opuścił Mateusz.

Do tej pory w siódmej edycji "Rolnik szuka żony" największe emocje budził 66-letni pan Józef, który nie krył się ze swoimi niewybrednymi żartami. 

ZOBACZ: "Rolnik szuka żony". Widzowie oburzeni zachowaniem Józefa. "Dziwię się, że jeszcze nie dostał w twarz"

Teraz widzowie najwięcej mówią na temat Dawida i jego wybranek, zwłaszcza Agnieszki. Wszystko dlatego, że Agnieszka postanowiła opuścić program już dwa dni po tym, od kiedy znalazła się w gospodarstwie rolnika. 

"Rolnik szuka żony". Agnieszka odchodzi z programu

Już w pierwszych minutach programu widzowie mogli zobaczyć, co działo się w domu Dawida. Agnieszka poprosiła Dawida o rozmowę w cztery oczy. To wtedy przyznała się, że chce opuścić program. 

Podjęłam decyzję o rezygnacji z programu - wyznała. 

Mina Dawida była delikatnie mówiąc nietęga. Później w oczach rolnika pojawiły się łzy.

Chcę uszanować twoją decyzję. Między nami nie zaiskrzyło - powiedział mężczyzna. 

Agnieszka wyraźnie miała żal do rolnika o to, że nie dopytuje jej o powody decyzji. 

Nie pytał mnie skąd taka decyzja, tylko od razu ją zaakceptował - mówiła już do kamery. 

A co na to pozostałe panie, które zamieszkały u Dawida?

Magda zareagowała emocjonalnie, Martyna zachowała kamienną twarz - relacjonowała Agnieszka. 

"Rolnik szuka żony" Dawid próbował ratować sytuację

Dawid wyraźnie przeżył to, że Agnieszka opuszcza program. Nie mógł zrozumieć, dlaczego kobieta tak szybko się poddała. Postanowił więc porozmawiać z Agnieszką raz jeszcze, by przekonać ją do zmiany decyzji. 

Ja nie chcę udawać, że wszystko jest ok, jak nie jest i nie ma żadnego flow. Nie ma sensu, żebym zajmowała miejsce jakiejś dziewczynie - ucięła jednak temat Aga. 

"Rolnik szuka żony". Dlaczego Agnieszka ma żal do Dawida?

W trakcie rozmowy Agnieszka wytknęła Dawidowi, że ten jest niedojrzały. Wszystko wskazuje na to, że Agnieszce nie spodobało się to, że rolnik nawiązał nić porozumienia z Martyną. 

Potem, po wyjeździe kamer między Martynką a Dawidem zaczęły nawiązywać się jakieś pakty. My z Magdą czułyśmy się takie odtrącone. Godzinę czuwałyśmy z Magdą, ale potem poszłyśmy spać – powiedziała w piątym odcinku show. 

Szerzej na ten temat pisaliśmy TUTAJ

"Rolnik szuka żony". Mateusz wyjeżdża od Magdy 

Z programem pożegnał się też Mateusz, który wyjechał z gospodarstwa rolniczki Magdy. Mateusz przyznał, że będzie tęsknił za rolniczką, ale jeszcze bardziej za innymi uczestnikami programu. To z nimi nawiązał lepszy kontakt niż z rolniczką. Co na to rolniczka?

Poczułam ulgę, dusza towarzystwa odchodzi. Teraz może chłopaki zauważą, że zaczyna się dziać coś poważniejszego i zawalczą o mnie - cieszyła się. 

Wcześniej przed kamerami Magda narzekała, że uczestnicy programu nie okazują jej wystarczająco dużo atencji. Spodziewaliście się takiego obrotu spraw?

Więcej o: