"Rolnik szuka żony". Mateusz imprezuje z uczestniczkami siódmej edycji. Już wiadomo, kto nie został na gospodarstwie

"Rolnik szuka żony". Mateusz, który walczył o serce Magdy, zaprzyjaźnił się na planie z innymi uczestnikami. I nie chodzi tylko o kolegów, z którymi wylądował na gospodarstwie rolniczki. Zobaczcie, z kim ostatnio imprezował.

Akcja w programie "Rolnik szuka żony" rozkręca się. W ostatnim odcinku odeszła jedna z kandydatek Dawida, Agnieszka. Rolnik nie potrafił powstrzymać łez, gdyż była ona jego faworytką. Tłumaczyła, że nie poczuła nic do niego i nie widzi wspólnej przyszłości. Z programem pożegnał się także Mateusz. Choć to Magda pierwsza go poinformowała o swojej decyzji, to on przyznał jej rację i potwierdził, że brakuje im wspólnych tematów. Tym samym potwierdziły się teorie widzów, że przyjechał tu raczej dla zabawy, a nie w celu znalezienia miłości.

"Rolnik szuka żony". Mateusz zaprzyjaźnił się z innymi uczestnikami

Zobacz wideo Bardowscy budują dom

Mateusz nie ukrywał, że dogaduje się z pozostałymi kandydatami Magdy. Niedawno zdradził, że do dziś utrzymuje z nimi kontakt. Opublikował wtedy zdjęcia z Pawłem i Adamem oraz z Kamilem, którego rolniczka odrzuciła (choć wielu uważa, że popełniła błąd, bo pasowaliby do siebie). Teraz okazuje się, że zakolegował się także z dziewczynami, które walczyły o serce Dawida! Chodzi dokładniej o Agnieszkę i Magdę, które przyjaźń połączyła już na planie produkcji. Niedawno wszyscy razem wybrali się na piwo.

Absztyfikanci i absztyfikantki - napisał Mateusz na zdjęciu.

Uczestnicy programu 'Rolnik szuka żony' poszli na piwoUczestnicy programu 'Rolnik szuka żony' poszli na piwo Screen z Instagram.com/ mati_rolniq

Obecność Magdy może sugerować, że nie została wybrana przez Dawida - lub sama odeszła, co jest bardzo prawdopodobne. Po tym, jak z programem pożegnała się Agnieszka, ona również zaczęła to rozważać. Za to obecność w tym gronie Pawła i Adama, którzy od początku okazują zainteresowanie rolniczką, może budzić nieco emocji.

Czyżby jednak żadnemu z nich nie wyszło z Magdą? A może rolniczka dała szanse Łukaszowi z piątej edycji, który na Instagramie chętnie okazuje jej swoje wsparcie?

Trwa strajk kobiet - tu możesz śledzić wydarzenia. Gazeta.pl daje swoje wsparcie.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.